Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.336
Поени од реакции
42.162
@VardarVoSrceto не се глупирај вечер, стај си нормален состав па што биде нека биде :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.747
Поени од реакции
34.771
Па глупо е такви ствари да правите. Никогаш не сум ставал намерно ослабнат тим, никогаш нема ни да ставам се дур ја играм играва.
А не ли играше со тебе со втор тим пред недела дена? :D
 

Aexil Kong

Entrepreneur
Член од
14 август 2014
Мислења
742
Поени од реакции
529
Титулааааа.....

ВАН ДАААЈЈКККК , ДИБАЛААААА, МААНЕЕЕЕЕ

ИСТОРИЈАААААА.АААААААААААААУШТЕ НЕ МОЖАМ ДА ПОВЕРУВАМ ШТО СЕ СЛУЧИ ОВАА СЕЗОНА.

БЕЗ НИКАКВИ ОЧЕКУВАЊА, МЕЃУ НАЈСЛАБИТЕ СОСТАВИ, ДО ТИТУЛА.

Mr Special One Quique Sanchez


@VardarVoSrceto те сакам брат.[DOUBLEPOST=1552015625][/DOUBLEPOST]:cuc::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Последно уредено:
Член од
7 август 2011
Мислења
3.383
Поени од реакции
4.792
Честито Аексил ова е најголем underdog success откако ја играм играва, три години отприлика. Мило ми е што паднаа глупите муабети дека лигава била монотона и досадна.
@Донев педерски ќе беше на завршена сезона против тебе да играм со втор тим, а против аексил со прв. Плус ова е за доброто на лигата, нема веќе плачење :D
На крај и два пати ми зимаше титула во последно коло, па кеф ми е што ја изгуби и ти на крај хаха. Комплекси ми створи :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.747
Поени од реакции
34.771
Јас сум тој што ја изгуби титулата со киксот со Наполи. :mad::mad::mad:

Честито нека му е на новиот освојувач, искрено не го ни рачунав како сериозен кандидат низ текот на цела сезона, нешто како Лестер Сити на Кајгана Ворлд.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.336
Поени од реакции
42.162
@Донев педерски ќе беше на завршена сезона против тебе да играм со втор тим, а против аексил со прв.
Против мене може си играл со втор, ама оноа вчера е четврт тим, само двајца што играле против мене во "вториот" играле и вчера :D

Како и да е, битно Барса не освои. Ќе ми отвараше работа да го поминувам после пак.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.747
Поени од реакции
34.771
Против мене може си играл со втор, ама оноа вчера е четврт тим, само двајца што играле против мене во "вториот" играле и вчера :D

Како и да е, битно Барса не освои. Ќе ми отвараше работа да го поминувам после пак.
Имаш ти леб за јадење за да ме поминеш во сите конкуренции на играва. :P


Иначе исто и најстар ти е тимот, така да не очекувај титула во догледно време. :D
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.336
Поени од реакции
42.162
Имаш ти леб за јадење за да ме поминеш во сите конкуренции на играва. :P


Иначе исто и најстар ти е тимот, така да не очекувај титула во догледно време. :D
Збориме за лигава. Цврсто сум на врвот.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
3.383
Поени од реакции
4.792
Против мене може си играл со втор, ама оноа вчера е четврт тим, само двајца што играле против мене во "вториот" играле и вчера :D

Како и да е, битно Барса не освои. Ќе ми отвараше работа да го поминувам после пак.
да беше чемп
Против мене може си играл со втор, ама оноа вчера е четврт тим, само двајца што играле против мене во "вториот" играле и вчера :D

Како и да е, битно Барса не освои. Ќе ми отвараше работа да го поминувам после пак.
Немаше да му пуштам на чемпионс ако он беше конкурент. Само на андердогс ко валенсија или клипче може да им пуштам. Мада попрво ботот ќе освои него клипче.
 
На врв Bottom