Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.297
Па Рома тој период кога дојде Џеко и првите 3 негови сезони таму воопшто не беше наивна екипа, баш напротив, вриеше горе и ако може да се каже се бореше за титула. Нешто што после нив Наполи го праеше со Сари.

У право се и Гарфилд и Оби според мене, врвен играч е Џеко нема што, само некако немаше среќа поголем и појак клуб од Рома да има потреба од 9ка тој период. Квалитетите не му се спорни.
 
Член од
2 октомври 2021
Мислења
19
Поени од реакции
52
Јувентус поврза четири победи со ред и тоа пред репрезентативна пауза. Сега следните две недели Горилаз ќе ви го дава да му го пушите сите хејтери. :kezec:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Ама оти вака контрадикторни?
Сеа викате дека Интер била класична 1/2 местенка, а после тоа пишувате дека ако имало црвен ќе не протуреле. Па како ќе не протурат кога е местена?
Шизофренија.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Ама оти вака контрадикторни?
Сеа викате дека Интер била класична 1/2 местенка, а после тоа пишувате дека ако имало црвен ќе не протуреле. Па како ќе не протурат кога е местена?
Шизофренија.
Цела Србија ја играле кец у два во таа некоја група на фејсбук. Што сакаш повеќе од ова како доказ дека е местена?
 
Член од
2 октомври 2021
Мислења
19
Поени од реакции
52
@^^GoRiLLaZ^^ има информации од прва рака, има инсајдер во повеќе клубови од Италија, вклучувајќи го и Интер. Како што ви кажа дека се во долгови до гуша, сигурно знае и која утакмица е местена. Така си мислите вие, нема трте мрте со него.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Ама оти вака контрадикторни?
Сеа викате дека Интер била класична 1/2 местенка, а после тоа пишувате дека ако имало црвен ќе не протуреле. Па како ќе не протурат кога е местена?
Шизофренија.
Кај пишав дека е местена?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Ама оти вака контрадикторни?
Сеа викате дека Интер била класична 1/2 местенка, а после тоа пишувате дека ако имало црвен ќе не протуреле. Па како ќе не протурат кога е местена?
Шизофренија.
Ja tvrdam deka e mestena, da bese sve regular ke lapase handa crven..ali naravno posto e mestajka ne smee da mu dade
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
@^^GoRiLLaZ^^ има информации од прва рака, има инсајдер во повеќе клубови од Италија, вклучувајќи го и Интер. Како што ви кажа дека се во долгови до гуша, сигурно знае и која утакмица е местена. Така си мислите вие, нема трте мрте со него.
Си се регистрирал за да ми го јадеш курот...нит сум коментирал дека е местена, ниту пак нешто пишав за вчерашниот меч Сасуоло - интер.

Член од 2 Октомври 2021... стајте си некоја заштита бе, пуни сте со дупли акаунти на форумов.
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
591
Поени од реакции
508
Си се регистрирал за да ми го јадеш курот...нит сум коментирал дека е местена, ниту пак нешто пишав за вчерашниот меч Сасуоло - интер.

Член од 2 Октомври 2021... стајте си некоја заштита бе, пуни сте со дупли акаунти на форумов.
Навијачи миланских клубова у паници.
Stay tuned.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom