Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.295
Поени од реакции
45.841
Не се случајно сите тие кринџови. Не се тоа боси маркетари.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.426
Поени од реакции
3.680
Мајтапот на страна стварно е добро склопен цел проект од гледиште на кадар, транзиција, колор со цел колор грејдинг. Прелазите му се маестрално и сугурно е работено/доработвано во афтерефектс.

пробај измонтиран едно наједноставно глупо клипче :toe:
Обично Б-рол видео кои има еден куп на интернет и тоа каде каде поквалитетни изведени од тоа на јувентус...

Презентацијата погоре поготово кога се појавува Ди Мариа е аматерски склопено/изведено, некои клипови се без фокус, нема стабилност во некои инсерти и ткн... Се обиделе нешто според туторијали да направат но слабо слабо...

Тебе ти изгледа добро, но спореди го со видеово подоле кое истотака е Б-Рол текника, и после се ќе ти стане јасно нивото на квалитет.


 
Последно уредено:

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.317
Обично Б-рол видео кои има еден куп на интернет и тоа каде каде поквалитетни изведени од тоа на јувентус...

Презентацијата погоре поготово кога се појавува Ди Мариа е аматерски склопено/изведено, некои клипови се без фокус, нема стабилност во некои инсерти и ткн... Се обиделе нешто според туторијали да направат но слабо слабо...

Тебе ти изгледа добро, но спореди го со видеово подоле кое истотака е Б-Рол текника, и после се ќе ти стане јасно нивото на квалитет.


Монтажата е добра/одлична. И на овие исто, со оглед на материјал според мене е топ :)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.774
Поени од реакции
13.437
Добро бе, што ви стана, бетер сте од нас што се правиме паметни и демек стручно анализираме фудбал.

Какви бе Б Ролови, фокуси и слични срања, ако се правите тука паметни треба: халфспејс, барање длабочина, високо поставена дефанзивна линија..
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.426
Поени од реакции
3.680
Монтажата е добра/одлична. И на овие исто, со оглед на материјал според мене е топ :)
Со Windows Movie Maker од Windows XP подобро ќе ја монтирав. :kuracc:


Добро бе, што ви стана, бетер сте од нас што се правиме паметни и демек стручно анализираме фудбал.

Какви бе Б Ролови, фокуси и слични срања, ако се правите тука паметни треба: халфспејс, барање длабочина, високо поставена дефанзивна линија..
За вас знаеме дека сте цел фан-клуб селјаци необразовани, чим се палите на Марли и неговиот канцер хумор... :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.317
Со Windows Movie Maker од Windows XP подобро ќе ја монтирав. :kuracc:

За вас знаеме дека сте цел фан-клуб селјаци необразовани, чим се палите на Марли и неговиот канцер хумор... :D
Добро, наредното дрон видео те барам да го монтираш :D :свиркам:
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Најголема маркетинг вредност има така да според мене оправдан потег освен ако немаш некоја друга поента.
За маркетинг да. Поентата ми е за стилот на игра .
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.644
Поени од реакции
81.679
И првиот пат носеше, ништо чудно...:toe:

 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.426
Поени од реакции
3.680

Додека чекаме презентација снимана со Шаоми.
Овие апла немаат никаква креативност.

Копи/Пасте туторијали од јутубе.

Добро, наредното дрон видео те барам да го монтираш :D :свиркам:
Парите однапред, не верувам на јувенташ.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.254
Поени од реакции
5.224
Не ми е јасно у кој универзум Де Лигт вреди 80 миљона....типот е повисок Бонера, што даде два гола од корнер у ЛШ за Ајакс....тоа му е кариерата....

Играчи како Дибала уште тим немаат за без пари, Погба да не беше Јувентус ќе беше welcome to Besiktas ама Де Лигт 80 миљона вредел :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom