Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Море глувци од сабајле излезени.
Нека се јави некој кај Киеза да го замоли, ако може, да го извади од џеб најдобриот бек во универзумот.

Sent from my moto g(9) play using Tapatalk
Следната играат со Интер.
 
T

Torchyrus

Гостин
За некој ден, 10 години на форумов, повремено ја читам и ја пратам темава, а нешто највпечатливо што ми останало, 10 години со ред е тоа дека дебативе на темава дефинитивно ги добиваат Интерашите.
Алал вера дечки, ако не можете титули барем тука победувате.
 
Последно уредено од модератор:

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
За некој ден, 10 години на форумов, повремено ја читам и ја пратам темава, а нешто највпечатливо што ми останало овие години 10 години со ред е тоа дека дебативе на темава дефинитивно ги добиваат Интерашите.
Алал вера дечки, ако не можете титули барем тука победувате.
Кој дебати жими ку *ров... секое мислење на Јувенташ оди во контра со хејтање, местачи, мафијаши поточно негирање на секое мислење. Тоа за тебе ако е дебата, алал да ти е.

Ама како викаат, лузерот секогаш ќе си бара оправдувања и негирања.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Очигледно не ме разбра друже...
Затоа и ве рендаат на таков начин :ROFLMAO:
Абе ептен не рендаат со постирање на Серија Б слика и со Пирлохохохо, по рендање од то здравје.

Ние бар ги рендаме на титули и на меѓусебни дуели ;)
 
T

Torchyrus

Гостин
Ќе ви влезе човек со малку двосмислено мислење и тригерот инстант се уклучува.
На тоа сакав да укажам.
Џабе титули и меѓусебни дуели добиени кога нема еден да објасни како стојат работите, кој е кој во Серија А.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.010
Поени од реакции
55.284
Дечки мене ме интересира Дибала како е? Дали снимките покажаа кинење на предните вкрстени лигаменти, странични, менискус и кршење на потколеницата?
Страшен старт навистина, баш ми е жал, таман се врати во форма и го постигна својот втор гол оваа сезона откако пред 3 кола беше прецизен и против страшната Џенова. Секако претходно поради многу јака форма имаше 0 голови на последните 11 утакмици у Серија А.

Ова може да биде страшен удар и за репрезентацијата на Аргентина каде у последно време не игра.

 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Дечки мене ме интересира Дибала како е? Дали снимките покажаа кинење на предните вкрстени лигаменти, странични, менискус и кршење на потколеницата?
Страшен старт навистина, баш ми е жал, таман се врати во форма и го постигна својот втор гол оваа сезона откако пред 3 кола беше прецизен и против страшната Џенова. Секако претходно поради многу јака форма имаше 0 голови на последните 11 утакмици у Серија А.

Ова може да биде страшен удар и за репрезентацијата на Аргентина каде у последно време не игра.

Мислам дека не е толку страшно колку што изгледаше, ама сепак околу 3 недели се очекува да отсуствува. Интер дефинитивно го пропушта

EDIT: Не ми долоадира постот и не видов дека е видеото со флопот, па помислив стварно прашваш, не саркастично
 
Последно уредено:

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Дечки мене ме интересира Дибала како е? Дали снимките покажаа кинење на предните вкрстени лигаменти, странични, менискус и кршење на потколеницата?
Страшен старт навистина, баш ми е жал, таман се врати во форма и го постигна својот втор гол оваа сезона откако пред 3 кола беше прецизен и против страшната Џенова. Секако претходно поради многу јака форма имаше 0 голови на последните 11 утакмици у Серија А.

Ова може да биде страшен удар и за репрезентацијата на Аргентина каде у последно време не игра.

Тешко дека ќе игра Дибала, едвај оди.

 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Монде џабе полагаш надежи дека ќе тепате, има да наплатите за сите киксови сезонава.

Бјанко Неро ќе има таква низа на мозочни потреси во левите виуги на мозокот што после 90 минути ќе изгледа вака...


'Јајкдкдкао офолсканф јсоачскф' ќе пишува по форумов, нема да знае во која тема тера, ќе земе со Биџонс и Топол Поздрав да се пцуе...
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Кој дебати жими ку *ров... секое мислење на Јувенташ оди во контра со хејтање, местачи, мафијаши поточно негирање на секое мислење. Тоа за тебе ако е дебата, алал да ти е.

Ама како викаат, лузерот секогаш ќе си бара оправдувања и негирања.
Пошто ти си ултра констуктивен со дебати ко што може да се види во последниве страни.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Абе ептен не рендаат со постирање на Серија Б слика
Наместо вие да ни се курчите со тоа..

Серија Б имате освоено. Интер и Милан ни за 100 години нема Сериа Б да успеат да освојат...
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Наместо вие да ни се курчите со тоа..

Серија Б имате освоено. Интер и Милан ни за 100 години нема Сериа Б да успеат да освојат...
Mилан има Сериа Б освоено, не бладај.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Mилан има Сериа Б освоено, не бладај.
Јас се извинувам што ги навредив комшиите. Да се поправам.
Интер никогаш до сеа нема освоено Сериа Б.
Најверојатно никогаш и нема да освои.

Ах животе курво штрбава :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom