Serie A 2019/2020

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    122
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.343
Ovoj lopes uste na poluvreme bi go vratil od kaj so sum go zemal posle golov, nevozmozno e ova sto uspea da go naprai.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.307
Поени од реакции
7.442

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.841
Поени од реакции
8.687
Ovoj lopes uste na poluvreme bi go vratil od kaj so sum go zemal posle golov, nevozmozno e ova sto uspea da go naprai.
Ова Шчезни тајп оф кикс, рака на срце одлично бране цела сезона, прв му е овој, али катастрофален..
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.928
Поени од реакции
7.780
Вие имате местач тренер и местач во управа, ваш е редот :kuracc:
Автоматски споено мислење:


Капитенот ви изјави дека не е крив судијата на прес после мечот придружуван од помошникот на Конте...
Автоматски споено мислење:

Тренерот местач уште мисли дека е во Јувентус и не може мозокот да му процесира дека судиите можат и против тебе да судат, па затоа реагира како хистерична жена. Местачот во управа уште се загрева.
Ајде ќе почекаме да најдете докази за местењево у наредниве години,еве и Сунинг сеа ќе помогнат.

Ова со глупи сте,ова е сеа стандардот на муабет на ниво на тролејбусот? чисто да знам ако нема опомена за ова да глумам и ја фраер на форум да вреѓам како ќе ми текне.
Каков стандард на муабет очекуваш кога идеш со глава во ѕид. Треба да дебатираме дали тоа на Запата беше фаул во напад?
Никој не те вреѓа, ти поставувам прашање. Дали се заебаваш и ти и останатите, со пеналот од Лаутаро или си сериозен?
Ако си сериозен, ок, тука завршува муабетот.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
@ManUtdChampions читај го тролејбус, сличен мелтдаун имаше и ти пред година ипол у ПЛ аххахаха
Колективен мелтдаун имаат овие од Интер, дури не ми се коментира да не рушам атмосфера :icon_lol:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.928
Поени од реакции
7.780
Колективен мелтдаун имаат овие од Интер, дури не ми се коментира да не рушам атмосфера :icon_lol:
Објасни уште еднаш колку штета треба да има и како се пресметува, за да се даде картон, и што точно е технички посед. Чисто да разбиеме малку.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
Ajde uste nekoja tekma moze ke osvoite posie od 1 bod na utakmica i bez pritoa sudiite da ve kradat, ne gubete nadez.

ПС: Да го поздравам @Stefan-kobe што форсаше за 1000 пасови во ла лига темата. :D:D:D
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
Ете зашто бил заинтересиран у проектот ба Интер :icon_lol:

20мил евра по сезона, машала, ако е ова тачно јасно е зашто нема други проекти да конкурираат на овој на Интер.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom