Serie A 2019/2020

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    122
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.303
Поени од реакции
7.434
Само пред да ја отвори темата, некој убаво да го потсети на пеналот што не се свири пошто е 92ра минута.
Додека ја напише ќе доживее 3 нервни слома и два мозочни удари. Али во тоа лежи убавината...
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Nikako.. ednostavno neam vreme da istrazuvam pa da pisuvam.. umre vremeto koa pisuvav raskazi po makedonski.. dajte sea na nekoe vatreno dete, i taka skolo od doma ke ucat ...
Ajde be, ne ni krshi ater, 2 saata ti trebaat da stokmish, isto kako diplomska da pisuvas, navrati se malku na tie denovi.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.867
interesen i pred se dosega neprocitan humor na forumov.

3q4mj1.png

nikad apsolutno nema da otvoram tema inace, smeni krilica pa pisuj voved, pa koj sto kako i zasto kupil, pa koj za sto e favorit, pa predviduvanja pa na stek majka mu, pa koj ke e prv strelec i zaso, koj ke ispande, koj ke e iznenaduvanje. golem qr.

ezgif-6-5f747800d5df.gif
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.199
Поени од реакции
7.985
Бјанконеро Веро
Да те ебе Бранко Героски Геро
Автоматски споено мислење:

Додека ја напише ќе доживее 3 нервни слома и два мозочни удари. Али во тоа лежи убавината...
Само пред да ја отвори темата, некој убаво да го потсети на пеналот што не се свири пошто е 92ра минута.
Ова не е мое мислење ама ај...
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
za Lucareli neka pise deka e podobar od Kejn i sloboden e. Mozebi najdebilnoto mislenje nekogas napisano na forumov.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.199
Поени од реакции
7.985
za Lucareli neka pise deka e podobar od Kejn i sloboden e. Mozebi najdebilnoto mislenje nekogas napisano na forumov.
Подебилно од твоето мислење дека средината на Интер е подобра од средината на Јуве не може да има ни тип отпуштен од Бардовци... или можеби ти си еден од таквите...
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Подебилно од твоето мислење дека средината на Интер е подобра од средината на Јуве не може да има ни тип отпуштен од Бардовци... или можеби ти си еден од таквите...
Ова во животов го немам пишано. Ова со Лукарели не само што го напиша, туку и се докажуваше со другите.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.867
io kao trgnalo ocigledno edinstvena opcija si. :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom