Serie A 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема?


  • Вкупно гласачи
    96
Статус
Затворена за нови мислења.

RomanistaRIM

ASR1927
Член од
6 октомври 2014
Мислења
1.381
Поени од реакции
1.776
Италијанците сами си ја уништија лигата, никој не им е крив.Кој кур бараа да го прават калчополи.У Германија имаше 20 пати појаки докази дека има местенки па швабите си свиркаа и еве кај им е лигата сега.Анлгличаните од нивната света игра си направија циркуз.Иако ќе треба уште минимум 5 години сепак италијанците ќе се вратат на врвот како најјака лига во фудбалот.
 
С

СаШеНкО

Гостин
Италијанците сами си ја уништија лигата, никој не им е крив.Кој кур бараа да го прават калчополи.У Германија имаше 20 пати појаки докази дека има местенки па швабите си свиркаа и еве кај им е лигата сега.Анлгличаните од нивната света игра си направија циркуз.Иако ќе треба уште минимум 5 години сепак италијанците ќе се вратат на врвот како најјака лига во фудбалот.
За пет години? Најјака лига во фудбалот? :pos:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
Последно уредено:
Член од
2 јануари 2015
Мислења
452
Поени од реакции
352
ДУСИЦКИ се нервират оти сериа а е најглупа лиго во сетот а овие што ме пцујат ај ако сакат набрзинка да дојдат да ми го испушат
 
C

Castiel

Гостин
ДУСИЦКИ се нервират оти сериа а е најглупа лиго во сетот а овие што ме пцујат ај ако сакат набрзинка да дојдат да ми го испушат
Не се секирај никој не се нервира...до душа ти треба да почнеш да се нервираш пошо по пишувањево не се баш писмен и бистар...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.682
Ало не го закачајте, опасен е типов. Примив закани од него на ФБ, еве веќе 2 месеци со страв излегувам секој ден од дома. Соодветни докази има во темана Кладилница, ме мрзи да барам сега. Затоа пазете што зборите.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.212
Поени од реакции
16.654
ДУСИЦКИ се нервират оти сериа а е најглупа лиго во сетот а овие што ме пцујат ај ако сакат набрзинка да дојдат да ми го испушат
Срцкаст колку си, дуСиЦе право. Шо е работата бе дусе почна и на педерите да не му се дига на тебе, ако ти дојдат сите од тука дусицето ќе ти го извадат не знам дали и ќе стигниш до да му ги испушиш. Ебате неписмениот.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.448
Поени од реакции
5.655
Срцкаст колку си, дуСиЦе право. Шо е работата бе дусе почна и на педерите да не му се дига на тебе, ако ти дојдат сите од тука дусицето ќе ти го извадат не знам дали и ќе стигниш до да му ги испушиш. Ебате неписмениот.
Што се замарате типот е или трол или тешка ретарда у секој случај не вреди да трошиш време на такви амеби.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom