Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Се најавува опаѓање на температурите вечева во Милано и се очекува да достигнат до -1 степен.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.674
Што направи Пинила?Некоја глупост?
Даде гол и го соблече дресот повеке од половината а предходно имаше жолт картон, и судијата му додели црвен. Интер израмни за 3 минути и имаше шанса да тепа ама не ја искористи.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Даде гол и го соблече дресот повеке од половината а предходно имаше жолт картон, и судијата му додели црвен. Интер израмни за 3 минути и имаше шанса да тепа ама не ја искористи.
Добро ама стварно,who cares?:pos::pos: мала шала не се лутете одма:)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.862
Поени од реакции
23.179
Aј више чим сте почнале со муабетиве за долниов дел од табелата, кажите на Киево - Катанија што се дешавало ?? Зашто Споли доби црвен ??
Ајде хејтери, хејтајте, ама џабе ви е , црвениот на Споли заслужен си беше :pos: :pos:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.055
Поени од реакции
84.899
Ах бе Пупоне,Пупоне што бидна со Рома? :(
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Пупонеима вметнато прсти тука..Интер-X,Лече-1 и Милан од еден во два..сигурен сум дека и за Јувентус некаков резултат има смислено, само времето ќе покажи:icon_lol:
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.248
Поени од реакции
16.703
Пупонеима вметнато прсти тука..Интер-X,Лече-1 и Милан од еден во два..сигурен сум дека и за Јувентус некаков резултат има смислено, само времето ќе покажи:icon_lol:
Ке молиш пак за процент од мене и пупоне ама не даваме обај пат мн збораш бате :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.503
Поени од реакции
42.994
Леле глупак хаха едвај чекам видео да постави некој
Се качи на оградата со фановите ама не го соблече дресот, го крена само ...
Али интересен момент беше кога се симна од таму и нешто правеше на стомакот ваљда алудираше на женаму или што ти ја знам дека е трудна а у позадина му се токми црвениот и ептен го затече ...
Тоа ако го начекаш е смешно многу у пакет со голманот на Каљари кога се залепи у статива со образ и се одби.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Пеналов за Милан:pos:
Битно први беа, кога сличен пенал се судеше за Барса.

И не, не планирам на никој да реплицирам.
Поздрав!
Далеку од сличен иако мислам дека и ова за Макси не беше пенал...исто како што не беше пенал тоа врз Бускетс.

п.с Фердинант што вика ? Имаше или немаше пенал ? :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom