SELECT Струмица

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Пара ке се фрле ама и јака журка. Денеска у Селект Владо Јаневски.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Неофицијално...Во Селект за Карневалите..DJ ќе биде Никифор...:wink::toe:А во МАФ-МАФ...Muzzaik(од Унгарија се дечките..мадафака:vozbud::vozbud:...Лудница се...)значи..МАФ МАФ шак ќе биде ЛУДНИЦААААА:vozbud::vozbud:
Неофицијално, you lead the way. :) Where you go, we follow. :pos: Официјално, сеуште ништо не знаеме, одлуката ја оставам на друштвото (за тоа дали ќе се биде во Селект или Маф Маф, друго не прифаќам).
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Дека и да одаш нема да згрешаш...само MUZZAIK се СТРАВА:vozbud::vozbud:...ама и Никич знаа да напраа атмосфера за Лудуване:vozbud::vozbud:...ама ак сакаш и добар народ на твоо возраст...СЕЛЕКТ:helou:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
A let me guess... Типците се хаус продуценти/дј? :)

EDIT: Yup. Not my style... :( Хмм... ќе видаме, има време до 3ти. :)
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
A let me guess... Типците се хаус продуценти/дј? :)

EDIT: Yup. Not my style... :( Хмм... ќе видаме, има време до 3ти. :)
Да да...едни од најдобрите tech/progressive хаус продуценте у свето...аа на таква музика...:vozbud::vozbud::vozbud:
 

The Count

Monte Cristo
Член од
15 февруари 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
Супер е SELECT(локалот) само во последно време не е баш како шо е било...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Супер е SELECT(локалот) само во последно време не е баш како шо е било...
Во последно време се враќа на тоа што беше, вчера беше ТОП. Пред карневалска журка, маскенбаал. Роботи :tv:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Да да, дефинитивно се враќа на она што беше. Синоќа не знам како било, но во саботата беше фантастично, до 3 немаше слодобна маса, сите играа, пееја, рипаа, скокаа .. А утре ќе биде лудило цела вечер, а кога ќе ми текне што гужва ќе е, цел се ежам. Ќе ја донесат специјално за карневалите топлес ДЈката Милана, во пакет со Ники 4 и уште еден таму (на последниов не му го слушнав добро името во саботата XD) ...
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Да да, дефинитивно се враќа на она што беше. Синоќа не знам како било, но во саботата беше фантастично, до 3 немаше слодобна маса, сите играа, пееја, рипаа, скокаа .. А утре ќе биде лудило цела вечер, а кога ќе ми текне што гужва ќе е, цел се ежам. Ќе ја донесат специјално за карневалите топлес ДЈката Милана, во пакет со Ники 4 и уште еден таму (на последниов не му го слушнав добро името во саботата XD) ...
DJ Zdravko. Не го знам, прв пат слушам за него. Ама резидент ќе е така да нема многу да се истакне. :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
^ Така е, сите ќе дојдат Милана да ја видат. Здравко наш ќе си остане само со пролазна улога .... :pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Здравко е бил низ селект ти па, пуштал е музика. БТВ как се викаше тај шо беше вчера у главна улога, шо водаше маскенбало? - Јас се си мислам оти тај е Диџеј Здравко..
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.621
Поени од реакции
11.167
Знаа ли некој дали ќе пее у Сабота Кемал Монтено как шо се говоре?
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
знам оти у петок ќе е тај шо беше у бугарскио идол бојан стојков
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.621
Поени од реакции
11.167
Јас па знам оти у Петок ќе бил Слаткар. Свашта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom