SELECT Струмица

Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Nema sho da vi e kriv Dj Mna, na nego mu nareduvat taj sho e nad nego i ke pushta sho ke mu kazat. Odejte petok, dodeka nikoj ne mu kazhuva sho kak, pa togaj da vidash kak raspaluva. Sega u sabota mu vikat, tava i tava, i on ke pushte za da si zema dnevnickata.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Утре вечер Игор Џамбазов ќе гостува, мора да присуствувам.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Офф топик... Абе не му дават дома да гледа на ТВ, па мора вo Селект да оди.. А на мајка му вика дека во Мега кантер ќе игра.
 

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Одаме утре на Игорчо... А плус и ке има тк`во паричка ке тераме :) у кој ке се падне ке му даат ПАРИИ!

Јупиии....

А шо почнаа да пуштат турбо фолк... Ц Ц Ц
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Утре вечер Игор Џамбазов ќе гостува, мора да присуствувам.
Како што кажав, мора.. и бев. Најдоброто нешто на кое сум присуствувал, неповторлив е Џамбазов, секоја чест за него.

Имаше некои добри вицеви/анегдоти кои ги кажуваше меѓу песните, а најголем впечаток ми остави оваа:
"Зошто сите турци имаат големи бркови? - Зошто Гоце Делчев им ја е*ал мајката" ЧД!
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Премногу сум импресиониран од синоќа, а како не би, таква атмосфера се створи која не се осеќа секој ден, башка немаше многу луѓе.
Се делеа лепчиња со паричка и на девојката во која падна паричката и подарија златен крст. Игор или беше ногу пијан или ногу издрогиран, ама му личи :)

Беше некој друг синоќа?
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Неофицијално...Во Селект за Карневалите..DJ ќе биде Никифор...:wink::toe:А во МАФ-МАФ...Muzzaik(од Унгарија се дечките..мадафака:vozbud::vozbud:...Лудница се...)значи..МАФ МАФ шак ќе биде ЛУДНИЦААААА:vozbud::vozbud:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
убаво е да. Само да се ронка... Шо пара ке се фрле таа вечер евааа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom