Rick and Morty

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.992
Ааа последнава епизода маестрална (y) (y) (y)

И дали песнта од крај ја имаше во некоја друга епизода? И побитно прашање е како се вика песната пошто не можам да ја најдам :( А убеден сум дека ја имаше и во друга епизода и ја имав слушано и најдено ама ете...
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Ааа последнава епизода маестрална (y) (y) (y)

И дали песнта од крај ја имаше во некоја друга епизода? И побитно прашање е како се вика песната пошто не можам да ја најдам :( А убеден сум дека ја имаше и во друга епизода и ја имав слушано и најдено ама ете...
https://www.youtube.com/watch?v=4Js-XbNj6Tk
Темата на Evil Morty. Прв пат ја дадоа епизодата коа си го уништи eye-patch-ot.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.992

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.350
Поени од реакции
25.010
Kazi nesto za ovaa sea?

:cuc:

Najdobrata epizoda od pocetok do sea. :cuc:
Ова беше чисто филер епизода, како 2-3 други во серијата :D минатата ја изгледав три пати досега, таква мозаична структура во 20 минути немаат ни филмови како Трафик, Магнолија и оние на Ињариту :D
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Ова беше чисто филер епизода, како 2-3 други во серијата :D минатата ја изгледав три пати досега, таква мозаична структура во 20 минути немаат ни филмови како Трафик, Магнолија и оние на Ињариту :D
Остај ептен јака беше и оваа.
А за Инариту браос!
 
P

psychostasia

Гостин
Штета што е кратка серијава со епизоди. Мајки ебаваат последнава сезона. Не е дека претходните две се лоши али оваа е прејака.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
G

Gaymer

Гостин
Новава епизодата ми беше апсолутна тапанарија се јаде 3ва сезона ама 1 и 2 беа врв али многу го тупат фановите и прават пре хајп пример оние од мјузик ли толку лош фан бејс на серијал немам видено
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.350
Поени од реакции
25.010
Да, реално фан базата е ужас. :D Нема серија моментално со поужасна фан база од Рик и Морти, составена воглавно од хипици и усаидџии.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Momentalno sum pri kraj so prvata sezona.

Kazete deka ke bide podobra od sea.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom