Rebelde Way

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Нешто гледав на кратко едно време, арно ама после и со другото око престанав да гледам :pos2:.

Се зезам навистина на кратко гледав ама после изгубив редот и престанав. По ми се допаѓаат другиве серии CSI NCIS LOST The Simpsons Futurama Dexter's lab Myth Busters (ова повеќе документарец е) и многу други.
 
F

fantomX

Гостин
На А1 кога беше гледав, ретко ако пропуштам нешто. Сега гледам има на босанската ОБН, ама не ми е интересно повеќе
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.591
Поени од реакции
13.279
Грешка тоа е Миа, а ова е Лулу мојата прва љубов.




Аххх цицки! :tv::vozbud:





Него некој ги има албумите, јас ги купив со весниците и ги слушав секој ден пред да одам нашколо. :aplauz::aplauz::aplauz:
a koja bese lulu ?! vo prvata sezona glumese ?!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
мислам дека беше наставничка по физичко а не знам во која сезона глумеше
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
тоа беа тешки идиотизми!имам гледано неколку епизоди и што да кажам!успеаа да всадат погрешни критериуми кај младите со една таква зезанција!со други зборови-таа серија беше лош пример за младите!
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
serijava e perenje mozok ... me cudi sto duri i tema ima otvoreno za ova !
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
ejjjj.,.... pa se osloboduvav od casovi da odam da ja gledam... posledna shpansa serija sto ja gledav... ali malo bev togas... prva godina mislam ili taka nesto... sega na obn pred nekoj den ja fativ i se cudev.... obicna sapunica ssamo so mladi decki
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Со помош на кајганџииве најдов како се вика глумицата шо ја глумеше лаура во серијава. После 2 часовно дудлање( гуглање) собрав секоја слика што можеше да се најде на нет.
Поентава ми е има слики некој ептен-типкава била не знам шо ли етоа веб камера ви живо така нешто абе закон, каква миа какви бакрачи!
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Со помош на кајганџииве најдов како се вика глумицата шо ја глумеше лаура во серијава. После 2 часовно дудлање( гуглање) собрав секоја слика што можеше да се најде на нет.
Поентава ми е има слики некој ептен-типкава била не знам шо ли етоа веб камера ви живо така нешто абе закон, каква миа какви бакрачи!
Eте некој со исто мислење ко моето....Ма каква миа,Лаура и Пилар ми беа најзакон у серијата!:smir:
 
Член од
1 август 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Па колку се занесвавме со серијата то чудо едно :pos2: на училиште за ништо друго не се збораше, цели епизоди се прераскажваа и само нивните песни се пееја. Јас ги имав испуштено првите епизоди, ама после то и јас се заразив, почнав да ги гледам и не пропуштав ни една епизода :) ... сепак серијата беше интересна а и сега кога ќе ја фатам ја гледам некогаш на ОБН.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
... сепак серијата беше интересна а и сега кога ќе ја фатам ја гледам некогаш на ОБН.
...тоа ти е грешка!за тоа време подобро спи!барем ќе се разбудиш одморна!а после таа серија сама глава може да те боли!
 
Член од
11 август 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Kako da ne se sekavam na taa serija! Zakon bese ejjjjj! Porano koga ja davaa taa serija na A1 ne se mrdav od televizorot, i si zamisluvav deka jas sum Mia a Manuel toj sto go sakav togas.....abe vreminja bea tie....:)
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
оууууу закон серија! мариза ми беше многу симпатична и диего :) сеа и на обн ја гледав ама не цела серија пошто на работа бев кога ја даваат, и ете некни заврши лол
најбитен момент беше кога на крајот сите завршија среќни и слично! ама ај шо ќе им прајш...
а филмот е многу подобар :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Ццц и ја летев по нив бе еј:kesa:немав пропуштено ни една епизода и памтам дека летото требав да идам на одмор па за да не испуштам нешто ги задолжив моите од дома да ми ги снимаат,свашта снимав и епизодите и концертите..:tapp:Инаку мои фаворити беа Вико и Роко :pos:

п.с мислам дека заврши и на ОБН барем така ми рекоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom