Rebelde Way

Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
deXterche напиша:
Грешка тоа е Миа, а ова е Лулу мојата прва љубов.




Аххх цицки! :tv::vozbud:





Него некој ги има албумите, јас ги купив со весниците и ги слушав секој ден пред да одам нашколо. :aplauz::aplauz::aplauz:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
deXterche напиша:
The file was removed.
Reason: Hosting period expired (no download for a loner period).

Јас ги гледаф редовно уште од прва епизода, на почетокот бидејки сестра ми не ми го даваше далечинскиот од телевизорот додека траеше серијата а подоцна и јас ја засакав. Посебно онаа девојката со пирсовите, Вико мислам дека се викаше, шо правеше глупости.
Инаку додека беф во војска се заклучував во училница и го исклучував мобилниот за да не ме прекинуваат во гледањето на серијата. Подоцна лажев дека сум бил во обиколка на работилниците во склоп на касарната а телефонот сам од себе изгубил мрежа.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Ece напиша:
Стварно закон беа!:je: Не пропуштав епизода!:tv:а и сега ги има на некоја хрватска телевизија, ама не знам точно на која беа...:raz:
mislis Bosanskata OBN.... ne mesaj Hrvatska so BOSANSKA:pishtoldz
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
kLiNkA напиша:
mislis Bosanskata OBN.... ne mesaj Hrvatska so BOSANSKA:pishtoldz
Добро де, не знаев точно која и помешав....:)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Сакате да ви го аплоадирам филмов?Мислам нема многу да се чека-околу 4-5 дена ќе се аплоадира + ако паѓа конекцијата(ретко паѓа ама у секој случај поминат ми е лимитот) таман за еден месец ќе биде готово:pos2:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Оваа серија ретардира младинци. Јас да сум на власт ќе ја забранам и ќе се правам наудрен дека воопшто постоела. :) :)
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
serijta e zakon, osobeno Mia i Marizza, ama sega po vtor pat i ne e interesna
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
_|Sp|DeR|_ напиша:
Сакате да ви го аплоадирам филмов?Мислам нема многу да се чека-околу 4-5 дена ќе се аплоадира + ако паѓа конекцијата(ретко паѓа ама у секој случај поминат ми е лимитот) таман за еден месец ќе биде готово:pos2:
Нема потреба да го аплоадираш. Тој шо го сака ќе си го симне :wink:
 

SiM

The Power Of Three
Член од
26 јули 2006
Мислења
115
Поени од реакции
0
Преуба серија.Ги гледав сите епизоди на а1, а сега ги гледам на ОБН.Сакам да имат уште еден серијал на а1.
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Mladi Buntovnici, Zakon :) Gi gledav reci si site epizodi na A 1, sega pak gi gledam na OBN vo 3:30
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Да закон. Закон за уништување мозочни клетки. :ija: :ija:
Ај прават сапуници ама мораат ли и младата популација да ја трујат. Доста се бабичките. Ова мава на темелите на нашето општество... :lut: Утре некои од творците на уметност и на што било ќе се угледуваат по вакви квазитворевини.
Ја мразам серијата и се што таа значи. Некогаш младината слушала Стоунси и Битлс за да се бунтува. Денеска тоа слепо ги љуби Ребелде Геј. :nerv:
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Ja gledav so legen pokraj mene(da ne mi se pribluja)!Super e iskreno za perenje mozok,togas bev nezrala kruska i ja gledav vo eden zdiv nezabelezuvajki ja nesposobnosta za gluma i sozivuvanje so likot be HELOOOO!Aj za deca se super ama pred sekoja epizoda bi trebalo da stoi don't try this at home or ANY place else!
Tolku od mene:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom