Queen

Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Овие беа на Пиволенд пред некоја година. Имаше најбоље sing along ever. Јас им бев. Патете.
2010 било.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.568
Поени од реакции
10.737
И на пиволенд и во колосеум година две пред тоа. Махери.
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
--- надополнето: 12 јануари 2014 во 00:26 ---
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.837
Thread resurection :D

Не знам дали се најдобар бенд на сите времиња или дали Боемската рапсодија е најдобра песна евер, она што знам дека се страшен стадионски бенд, на Маракана во Рио ако не се лажам се собрале 470.000 народ што е тешко за верување. 

Kajgana Shop

На врв Bottom