Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Ќе може ли некој да ми го прати серискиот број на приватна порака? Јас пробав да најдам ама се ми излегуват во некој друг фонт - изгледа руски...
Провери ПП :)
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Дали некој што го користи пачот 3.3 на PESEdit.com сајтот има тимови да избере од UEFA B како што има бирање од UEFA A, Primera, Bundes, Premier итн? Претходно ги имав сите овие + UEFA B одкако ставив 3.0 па потоа 3.1 и 3.2 ги немам, вчера го ставив 3.3 пак ги немам тие. Пачот е таков или кај мене има некој проблем? Ми се игра со River Plate и останатите аргентински тимови знам дека порано ги имаше во UEFA B :)
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Јас го иам pesedit 3.0 пачот сеа ме интересира ако ги стаам до 3.3 ќе ми се изремети нешто во мастер лига зошто напраив dream team и не мислам да почињам од ново коа ми е најинтересно lol.?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.028
Поени од реакции
6.051
Споени се сите во едно. Холандско, Германија 2, Неколку други. Ставени се сите заедно. Не се секирајте. сите ги има.
Other League Мислам се викаше групата.

--- надополнето ---

Јас го иам pesedit 3.0 пачот сеа ме интересира ако ги стаам до 3.3 ќе ми се изремети нешто во мастер лига зошто напраив dream team и не мислам да почињам од ново коа ми е најинтересно lol.?

Нема ништо да ти се смени. уживај. јас имав со Барса пуштено уште од 2.5, а сеа го иам 3.3 и нормална си е. Единствено се мењаат фризурите и слични мали ствари.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ај ако не го мрзи некој нека дае добар пач кај што ги има тимовите од англиско италијанско и шпанско и нека подобјасни малце како да го инсталирам
Фала однапред
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Добро бе има ли некој во Струмицава фудбал менаџер? Се утепав барајќи никаде неможам да најдам...

Извинете за оф топиков, незнам кај да го сместам постов
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Дечки, спремам мод, постирам тука да ми кажете што мислите за идејава :
Со Football Manager 2010 ќе оставам да се симулираат 6 лиги (Англиска, Холандска, Француска, Италијанска, Германска и Шпанска) до 2100 година. Потоа преку PES Editor ќе ги префрлам играчите од FM во PES, за после да можат истите тимови од иднината да се играат. Ќе биде интересно.
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Дечки, спремам мод, постирам тука да ми кажете што мислите за идејава :
Со Football Manager 2010 ќе оставам да се симулираат 6 лиги (Англиска, Холандска, Француска, Италијанска, Германска и Шпанска) до 2100 година. Потоа преку PES Editor ќе ги префрлам играчите од FM во PES, за после да можат истите тимови од иднината да се играат. Ќе биде интересно.
кажи ако треба помош,ако планираш да правиш мени околу било што во врска со пачот
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
што било....ако сакаш и посебно ехе ќе направиме за било каква помош контактирај ме :smir:
Може, кога ќе го завршам пачот ќе ти го дадам Option File-от па ќе се договориме за козметички промени.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Дечки, дајте некој добар пач, да има бундеслига, и по можност во other teams да има копа либертадорес:)
И упатство за инсталација ако може: )
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom