Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.368
Поени од реакции
4.897
Дали некој ја реши најголемата мистерија на ПЕС10,шутирањето на пенали? Ај поможете освен шут во средината на голот поинаку гол неможам да постигнам,играчот секогаш го промашува голот:smir:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Дали некој ја реши најголемата мистерија на ПЕС10,шутирањето на пенали? Ај поможете освен шут во средината на голот поинаку гол неможам да постигнам,играчот секогаш го промашува голот:smir:
Па зависи од тоа колку ги стискаш стрелките...што повеќе ги држиш стискани толку повеќе на таа страна што си стискал ќе оди топката!
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
A дали некој ја реши мистеријата за зачувување на играчите во формацијата?
Ја зачувувам, ама џабе - само стратегијата стои, а играчите пак тие default што се. Зборувам за PC.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
A дали некој ја реши мистеријата за зачувување на играчите во формацијата?
Ја зачувувам, ама џабе - само стратегијата стои, а играчите пак тие default што се. Зборувам за PC.
Во Edit можеш многу лесно да ја средиш, ќе се зачува тип-топ. : )
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Во Edit можеш многу лесно да ја средиш, ќе се зачува тип-топ. : )
Знам за тоа, но претежно играме еден на еден со кој-ќе-ни-текнат тимови. Вака ќе треба со тие тимови што играме да ги средам. А инаку за зачувувањето мислам дека е грешка тоа во играта...Глупи Јапанци/корејци, не пробале да зачуваат играта :tapp:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Имал некој проблеми со сецкање при мала меморија на C drive? Само 700 МВ ми се слободни и ми сецка на моменти, а не ми е воопшто инсталирана на C туку на Е.
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Ај ако сакате остајте ми линк од некој најнов и најдобар пач шо го користите :) ?
 
H

-HRO

Гостин
Дали некој ја реши најголемата мистерија на ПЕС10,шутирањето на пенали? Ај поможете освен шут во средината на голот поинаку гол неможам да постигнам,играчот секогаш го промашува голот:smir:
:helou:
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
ja use sum na winning got igrava e luda ama e teska me nervira i za inaet ja igram,si vikam ke tepan 1000 meca pa neka si ebat majkata ovie od konami so ja praat
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.225
Поени од реакции
1.966
Јас иам ставено Китсервер на играва ама тој ГДБ фолдер го неам за дресовите, а сменети ми се.
Не знам кај да го најдам.
Јас ги мењам со програмот Game Graphic Studio (GGS) многу е лесно :smir:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.927
Поени од реакции
486
Јас ги мењам со програмот Game Graphic Studio (GGS) многу е лесно :smir:
И Kits relink (за да ги видиш броевите):smir:
Само едно ме интересира. Кај најголемиот број екипи дресовите се менуваат без проблем. Сепак има неколку екипи (пр. Интер, Баерн М.) кај кои не успеав да ги сменам. До мене е или и кај тебе се јавува истиот проблем?
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.225
Поени од реакции
1.966
И Kits relink (за да ги видиш броевите):smir:
Само едно ме интересира. Кај најголемиот број екипи дресовите се менуваат без проблем. Сепак има неколку екипи (пр. Интер, Баерн М.) кај кои не успеав да ги сменам. До мене е или и кај тебе се јавува истиот проблем?
Незнам до што баш на тие екипи не сум им ги менувал дресовите на други работи нензам до што е
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Има некој пач со најновите трансфери?:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom