Prison Break

Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Да не знај некој како се хакира интернет страни????Да ја хакниме фоксон да му ги земиме сите епизоди?????

Или да го барам Танес????
Nema sansi da go haknes, zosto epizodite sigurno gi nemaat vo PC tuku na DVD ili nekoj drug vid na CD-a.
Ми дужат 400 мега за двеве последни епизоди,ова све има да наплатам,мада оваа беше поарна од мината баш Белик покажа муда еднаш во животот,тоа е за поздрав.

Оној нигерон почна да ме плаши веќе,кој што праи него еве ти го одпозади грб.
aa на рецепционерката на Теодоро и давам две недели пред да и страда гзот :pos:
Ej bas bese dobra epizodava. Ne znam zosto ne vi se dopaga. Nigeron ke proba da ja kidnapira Sara vo narednata epizoda, ama Mahone ke ja spasi.
Ne be druze bez gajle,ke si gi pushtam odpocetok :)
:pos::pos:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Поарна беше оваа од претходната епизода, ѓуптино е стварно страшен, Сара кокошка, Белик ѕвер по прв пат, Линк убица, Махоун фаца, Тибег уште поголема фаца, рецепционерката негова... и очекувам поинтересни работи, да не го тупат до толку.

Само, што е толку посебно во книгата која е во Теодоро? Сите работи што ги пишува тамо се исти во GATE корпорацијата, има некоја врска со Scylla, сигурен сум.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
ако сакаш македоснки преведи си ги сам
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
sezona 4, 3ta i 4ta epizoda ima makedonski prevod...bravo za zverot so gi prevel
ako moze i od drugite koa ke iskacaat, bi bilo super
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
sezona 4, 3ta i 4ta epizoda ima makedonski prevod...bravo za zverot so gi prevel
ako moze i od drugite koa ke iskacaat, bi bilo super
ги има сите епизоди од 4та сезона со Мак превод (оди некоја страна назад), а девојчето што ги направи преводите е исто така член на Кајгана:)
И, се надевам ќе продолжи така да прави превод на наредните епизоди:helou:
Уште еднаш се потврди дека само најдобрите се членови на Кајгана форумот:vozbud:
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Нека се јават на мене :) Јас ќе ги кракнам :pos2: или на serials.ws ќе барат :pos2:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
За сите верни фанови на Prison Break еден убав подарок.

Македонски превод за комплет, цела 3-та сезона.

Уживајте.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom