Prison Break

С

Спенсер

Гостин
како е можно да не сум знаел дека филмов е толку јак???

кажете ми сеа,колку сезони има вкупно? сеа на сител до пред некој ден што даваа,која сезона беше тоа???
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Тоа беше втора сезона а серијата има четири сезони плус Последното бегство тоа крајот на серијата а сител излеа ја откупил само серијата до пола како и се што откупиле до сега само до пола :(
 
I

Intex

Гостин
Др. Кулен немој да ми кажеш дека ти ја немаш цела гледано барем еднаш :)
Ја типуам на 3-4 пати :)......а за Фајнл брејк едно 10 пати:vozbud:
Двапати сите епизоди (плус успат некоја епизода на Сител. Фокс Крајм, ОБН), а Фајнл брејкот секогаш кога не ми доѓа на ум некој добар филм.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
For everything else there's www.btjunkie.org :back:
Ги најдов по 100 мегабајти епизода,МКВ формат :twisted:

Што ги ебам и Сител и сите што ја даваат,како што реков лепам превод само и на цд-иња ги стаам и крај :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Двапати сите епизоди (плус успат некоја епизода на Сител. Фокс Крајм, ОБН), а Фајнл брејкот секогаш кога не ми доѓа на ум некој добар филм.
епа брат што го тупиш онда признај дека е една од најдобрите серии што се направени од FOX и дека си многу голем фан на серијата :)
 
I

Intex

Гостин
епа брат што го тупиш онда признај дека е една од најдобрите серии што се направени од FOX и дека си многу голем фан на серијата :)
Не виде дека ставив смајли на крајот [сино човече, шо умира од смеење, малку посликовито, ај]. Нема шо, серијата е една од најдобрите на Фокс, ако не и најдобра, иако морам да кажам дека има и други доста добри серии, од не Фокс продукција.
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
Тоа беше втора сезона а серијата има четири сезони плус Последното бегство тоа крајот на серијата а сител излеа ја откупил само серијата до пола како и се што откупиле до сега само до пола :(
ccc gupci da zavrsi 2 ra sezona odam vo video teka po ostanatite :toe:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не виде дека ставив смајли на крајот [сино човече, шо умира од смеење, малку посликовито, ај]. Нема шо, серијата е една од најдобрите на Фокс, ако не и најдобра, иако морам да кажам дека има и други доста добри серии, од не Фокс продукција.
Лас Вегас исто така е добра :):)

Факт е дека отсекогаш Фоск ваделе добри серии,интересни за гледање...
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Ееееееееех бе племето немиено на Сител !!!
Па да му ебам племето најгледаната серија не ја откупуваш до крај,ташак ке имаш гледачи ти ебам телевизијата комуњарска.
Нема врска за мене тоа,ја имам симнато до 3 сезона,утре идам у нет кафе,пошо нетов тапа е
за симнување,ке ја досимнам,лепам превод и кој ги ебе Сител :)

Ама ај и Лас Вегас гледав порано,ке почнам пак :)
Велики брат е поважно...:toe:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
А нема да ги има до крај ? :на:
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Толку од Бекство од Затвор до 2-ра сезона повеќе излеа не го откупиле ќе чекаат 10-ина години за да можат за без пари да ја земат :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom