Prison Break

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Сабајле ја догледав последната (сега за сега ) 16 епизода од 4-та сезона....Знае некој кога излегуваат другите епизоди? Инаку серијава е најдобра, прва и најдобра серија што ја имам изгледано во мојот живот немам зборови алал да му е на тимот што ја прави серијава. За една недела ги изгледав сите 4 сезони и со нетрпение ги чекам следните.:tv::vozbud::vozbud:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Сабајле ја догледав последната (сега за сега ) 16 епизода од 4-та сезона....Знае некој кога излегуваат другите епизоди? Инаку серијава е најдобра, прва и најдобра серија што ја имам изгледано во мојот живот немам зборови алал да му е на тимот што ја прави серијава. За една недела ги изгледав сите 4 сезони и со нетрпение ги чекам следните.:tv::vozbud::vozbud:
Не се знае уште. Најверојатно напролет. :wink:
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
lele jas kolku so me informiraa sledna sezona pocinja na 10 noevri 2009??? ima nekakva vistina vo ova i ako nema kazete so fakti koa ke pocne???
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Шо прајме за хорс ? :(((((((((((((((( Јас почнав да кризирам
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
nemaaaaa nisto za mavanje:vozbud:
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
ete markomani smirete gi slastite
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Во коментарите пишува: Prison Break is coming in 6.1.2009
Ако е вистина... :vozbud:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
На трајлерот покажуваат дека уште 6 епизоди ќе има, дури на пролет ќе чекаме за 6 епизоди? :(
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Да, уште 6 епизоди на пролет, после нив ќе се знае дали ќе има и 5-та сезона, ако нема после тие 6 епизоди ќе имало уште 2 финални епизоди и тоа ќе биде се од Призн.
Сепак ќе видиме, времето ќе покаже :)
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Да, уште 6 епизоди на пролет, после нив ќе се знае дали ќе има и 5-та сезона, ако нема после тие 6 епизоди ќе имало уште 2 финални епизоди и тоа ќе биде се од Призн.
Сепак ќе видиме, времето ќе покаже :)
Како мислиш уште две епизоди повеке? Сезоната да биде 24 епизоди?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom