Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ако Челзи освои ПЛ со Лукаку како прв стрелец, не би сакал да бидам дел од фан клуб Јунајтед. Донев ќе донесе апокалипса, у Cthulhu ќе се претвори.
Зошто? Па тука сите освен фановите на Јунајтед го исмеваа Лукаку..
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Зошто? Па тука сите освен фановите на Јунајтед го исмеваа Лукаку..
Не му замерувај, не е добро детето, посебно на жешково изгледа пролупал ;)
Дека Челзи ќе освои мало сутра, него ајт нека си прават ладни некое време!
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
382
Поени од реакции
486
Ако Челзи освои ПЛ со Лукаку како прв стрелец, не би сакал да бидам дел од фан клуб Јунајтед. Донев ќе донесе апокалипса, у Cthulhu ќе се претвори.
Челзи да освои се мали шансите,
Челзи да освои со Лукаку се скоро па невозможни шанси :icon_lol:
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Гледам во старата тема баравте фанови на шампионите да отворат нова тема. Го очекував Донев, изгледа зафатен беше нешто, но ете се јави денес.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Очекувам многу интересна сезона, Челзи и Манчестер Јунајтед ќе бидат многу поконкурентни од лани, а се надевам и Ливерпул иако не изгледа ветувачки после летово со само едно засилување. Се надевам дека Сити нема да го донесат Кејн и да се прошетаат до титулата.
 
O

onefifty

Гостин
Сезонава за разлика од претходната, Јунајтед и Челзи немаат изговори, мора да идат all-in и да бидат конкурентни до крај, to close the gap. Сити очекувам пак да биде шампион, особено ако го потпишат и Кејн едноставно ќе имаат Х фактор против мали екипи и ќе ги бушат како и до сега.
Ливерпул ми се права енигма, мислам дека стагнираат уште пред две сезони откога освоија ПЛ уште во декември ама сезонава ќе им биде тука Ван Дајк и се надевам ќе имаат повеќе среќа со повреди за да немаат изговори и да видиме до кај се али не ги очекувам во битка за титула, топ4 сигурно.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.413
Каков ФФП, какве пичке материне.

 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
Сезонава за разлика од претходната, Јунајтед и Челзи немаат изговори, мора да идат all-in и да бидат конкурентни до крај, to close the gap. Сити очекувам пак да биде шампион, особено ако го потпишат и Кејн едноставно ќе имаат Х фактор против мали екипи и ќе ги бушат како и до сега.
Ливерпул ми се права енигма, мислам дека стагнираат уште пред две сезони откога освоија ПЛ уште во декември ама сезонава ќе им биде тука Ван Дајк и се надевам ќе имаат повеќе среќа со повреди за да немаат изговори и да видиме до кај се али не ги очекувам во битка за титула, топ4 сигурно.
Варан и Санчо ке се прилагодуваат сезонава за разлика од играчите на Челзи на чело со Вернер се уиграни и ако лани се вадеа годинава нема мрдање посебно сега со Дрогбињо


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
O

onefifty

Гостин
Варан и Санчо ке се прилагодуваат сезонава за разлика од играчите на Челзи на чело со Вернер се уиграни и ако лани се вадеа годинава нема мрдање посебно сега со Дрогбињо


Sent from my iPhone using Tapatalk
Исто како што лани се очекуваше од фанови од Јунајтед да се прилагодат Вернер и Хаверц, ох не се очекуваше, веднаш почнавте со хур-дур коментари и посмејување.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
Исто како што лани се очекуваше од фанови од Јунајтед да се прилагодат Вернер и Хаверц, ох не се очекуваше, веднаш почнавте со хур-дур коментари и посмејување.
Сеа кажи треба ли да се прилагодат или е мит тоа?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Сакам Астон Вила да изгази поштено и појако сезоанва.. Ептен ми праат ќејф играчите шо ги донесоја на чело со Ингс, минус Грилиш кој ми идеше на курац. Не знам шо се запалија сите по него, ама обично преценето англиско педерче(може грешам, не знам... ама на тежок просек ми излеа).
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Eвертон со Бенитез овој пат ќе се качат на престолот ....Ричарлисон и Кевин Клајн ќе му го дупнат глајте на сите... :kafence:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom