Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.311
Не знам што треба да направи Артета за да добие отказ, човекот се труди својски, ова со испаѓањето изгледа е сериозна опција, па нешто управа као го подржувала а овој начука 7 порази по ред или колку беа, едини во историја на клубот.

Тони Пјулис е слободен инаку :angel:
Тони Пулис како главен на тим со Мустафи, Џака и Луиз? Е тоа треба да се види :D
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Не знам што треба да направи Артета за да добие отказ, човекот се труди својски, ова со испаѓањето изгледа е сериозна опција, па нешто управа као го подржувала а овој начука 7 порази по ред или колку беа, едини во историја на клубот.

Тони Пјулис е слободен инаку :angel:
Taka ako rabotea klubovite kade kje im bese krajot....dolgorocen proces e ovaa, ne kratkorocen. Istoto e i so Lampard i Ole. Nema golema dobivka od konstantno menuvanje na treneri.

Sega kje kupuvaat vo zimskiot preoden rok, kje se oporavat.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.863
Taka ako rabotea klubovite kade kje im bese krajot....dolgorocen proces e ovaa, ne kratkorocen. Istoto e i so Lampard i Ole. Nema golema dobivka od konstantno menuvanje na treneri.

Sega kje kupuvaat vo zimskiot preoden rok, kje se oporavat.
Ни самиот Артета не знае каков процес е :D , во 10 текми имаат три гола од игра дадено, претпоставувам дека процесот е да се примаат голови а да не се даваат во никој случај. Евентуално од пенал.
Не ми се верува екипиште од рангот на Арсенал во кое срање се наоѓа, во борба за опстанок?
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Taka ako rabotea klubovite kade kje im bese krajot....dolgorocen proces e ovaa, ne kratkorocen. Istoto e i so Lampard i Ole. Nema golema dobivka od konstantno menuvanje na treneri.

Sega kje kupuvaat vo zimskiot preoden rok, kje se oporavat.
Да прашаме у фан клуб Челзи ? :icon_lol:
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Да прашаме у фан клуб Челзи ? :icon_lol:
Celzi e anomalija vo slucajov, ne se zaletuvaj odma za niv.
Автоматски споено мислење:

Ни самиот Артета не знае каков процес е :D , во 10 текми имаат три гола од игра дадено, претпоставувам дека процесот е да се примаат голови а да не се даваат во никој случај. Евентуално од пенал.
Не ми се верува екипиште од рангот на Арсенал во кое срање се наоѓа, во борба за опстанок?
Proces koj trae godini i godini, ne 10 natprevari.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Taka ako rabotea klubovite kade kje im bese krajot....dolgorocen proces e ovaa, ne kratkorocen. Istoto e i so Lampard i Ole. Nema golema dobivka od konstantno menuvanje na treneri.

Sega kje kupuvaat vo zimskiot preoden rok, kje se oporavat.
Оле ин си сега?
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Прашање поставив...
Abe gledaj, jas te smetam za ne tolku bistar na tema fudbal, ama od ucitlivost kje ti odgovoram nakratko, mozebi i kje me razberes.

Poentata na predhodniot post mi bese deka treba da mu se dade vreme na Arteta barem ovaa sezona, i potoa da se donesuva odluka dali kje ostane vo Arsenal ili kje si odi. Takvo vreme dobi Lampard so vtora sezona, isto i Solskjer, koi poleka no sigurno go iskoristuvaat vo svoja polza, ima napredok.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Abe gledaj, jas te smetam za ne tolku bistar na tema fudbal, ama od ucitlivost kje ti odgovoram nakratko, mozebi i kje me razberes.

Poentata na predhodniot post mi bese deka treba da mu se dade vreme na Arteta barem ovaa sezona, i potoa da se donesuva odluka dali kje ostane vo Arsenal ili kje si odi. Takvo vreme dobi Lampard so vtora sezona, isto i Solskjer, koi poleka no sigurno go iskoristuvaat vo svoja polza, ima napredok.
Не прашав која ти е поентата на претходниот пост, туку дали сега ти си Оле ин. Едноставно да/не прашање е, не треба ни да си бистар за да го сфатиш.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Не прашав која ти е поентата на претходниот пост, туку дали сега ти си Оле ин. Едноставно да/не прашање е, не треба ни да си бистар за да го сфатиш.
Vidi na tvoeto prvo prasanje kon mene koj post si go citiral i kade e nesto spomenato za toa dali sum za ili protiv Ole.

Ps. Odgovorot e nebiten.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.540
Поени од реакции
62.420
Не прашав која ти е поентата на претходниот пост, туку дали сега ти си Оле ин. Едноставно да/не прашање е, не треба ни да си бистар за да го сфатиш.
Шешељ vibes...
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Еве го Тухел го шутнаа, може да го пробаат во Арсенал.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Арсенал с'с овуј поставу , никој не може да ги оправи. Сви манекени у Арсенал мислив дек су вундеркиндови. Ширер убаво рекнал , дек големе су шансе да испаднет од лигу.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom