Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џонџо Шелви, ликот што е убеден дека не го викаат за репрезентација зошто немал физички изглед..
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Барнли е новиот ВБА, а?

Што му се дешава на докторот Пјулис, тоне многу, не дека ќе испадне некогаш во неговиот живот ама сериозно загрижува неговата моментална позиција на табелата, не сме навикнати да го гледаме околу црвената линија.
Мислам дека тоа највеќе се должи на обидот за 3 мен дифенс. Батали тоа, само 4-4-2 на дугачки лопти роки мој. ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Тоа е доволно за да се изнесе како став на сите фанови...
Има Донев учено статистика на факултет, знае дека не е можно да нема статистичка грешка да ја наречам (барем еден член да има од темел различни ставови во случајов) ама не е жив ако не проба да се извади :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Тоа е доволно за да се изнесе како став на сите фанови...
Епа ете, само еден човек тврдел дека не фали, што значи нема потреба од скокање од ваша страна. Него качувајте му се на глава :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.502
Поени од реакции
62.299
Епа ете, само еден човек тврдел дека не фали, што значи нема потреба од скокање од ваша страна. Него качувајте му се на глава :D
Него, колку гола повеќе има дадено Мората од Лукаку?
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Епа ете, само еден човек тврдел дека не фали, што значи нема потреба од скокање од ваша страна. Него качувајте му се на глава :D
Јас што сум кажал сум кажал, си стојам на кажаното, за разлика од некои кои ги вртат мислењата како дува ветрот :D.Дури се убедуваат сами дека не зезнале со Матич:)!
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Јас што сум кажал сум кажал, си стојам на кажаното, за разлика од некои кои ги вртат мислењата како дува ветрот :D.Дури се убедуваат сами дека не зезнале со Матич:)!
Кои се тие, баш ме интересира.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom