Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.051
Поени од реакции
1.515
Значи за да тераш сеир со друг тим мора да си дел од топ4, ок не знаев.
Не треба, само да не си ризница за истото. Еве за тебе попросто, за да тераш сеир треба барем да си на исто ниво. Да си навивач на Арсенал не само што не треба да фаќаш сеир туку не треба ни да се појавуваш надвор од фан клуб :kuracc:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Значи кога Јунајтед завршуваше 6 или 7 и тоа под Арсенал неколку сезони, фановите на Јунајтед не требаше воопшто да пишуваат на тука.

Додуша, па и не беа нешто расположени за пишување тогаш. :kafence:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.782
Поени од реакции
7.386
@zodiac21 секојдневно правеше ептен јаки анализи за млади играчи дојдени од Бундес и престана баш кога дојде најголемата сензација, Флопчо :(
Просветли не со вашите естаблирани флопчовци од бундес лигата. :gjavol:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.051
Поени од реакции
1.515
@zodiac21 секојдневно правеше ептен јаки анализи за млади играчи дојдени од Бундес и престана баш кога дојде најголемата сензација, Флопчо :(
Сега важи вашата логика, му треба 7 години за адаптација.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Не треба, само да не си ризница за истото. Еве за тебе попросто, за да тераш сеир треба барем да си на исто ниво. Да си навивач на Арсенал не само што не треба да фаќаш сеир туку не треба ни да се појавуваш надвор од фан клуб :kuracc:
Аа извини, ти шефе на форумот, тебе треба да те слушаме на која тема ќе се пишува.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.782
Поени од реакции
7.386
Значи кога Јунајтед завршуваше 6 или 7 и тоа под Арсенал неколку сезони, фановите на Јунајтед не требаше воопшто да пишуваат на тука.

Додуша, па и не беа нешто расположени за пишување тогаш. :kafence:
Изгледа од 2004 не си расположен за пишивање.
Јеби га и ја не сум од 2012та.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Абе сеа овие постови на нос ќе ми ги извадите утре ако го окркаме од кокошките, ама ако ми е кога тргнав да го бранам ганерот, од сите луѓе баш него :D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.782
Поени од реакции
7.386
Абе сеа овие постови на нос ќе ми ги извадите утре ако го окркаме од кокошките, ама ако ми е кога тргнав да го бранам ганерот, од сите луѓе баш него :D
Уште сега трлам раце ма да имата мала шанса Нуно е тешка дупка.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
@zodiac21 секојдневно правеше ептен јаки анализи за млади играчи дојдени од Бундес и престана баш кога дојде најголемата сензација, Флопчо :(
Не бе, грешка си. Никогаш не сум правел анализи, само кажував од тоа што го гледам на терен.
За разлика од некои, Санчо барем не подава на имагинарни играчи и на децата кои собираат топки, и не брка врапчиња од трибини. Барем не до сега.

И за разлика од Х личности, не сум свршвал на Санчо како тие на некои таленти. Никогаш не сум го фалел, а неколку пати сум го критикувал до сега.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Значи за да тераш сеир со друг тим мора да си дел од топ4, ок не знаев.
Е да бе, 10 години на форумов не знаел за ова. Тоа е прво правило на Кајгана :icon_mrgr:
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.625
Поени од реакции
5.149
Леле сеа глеам на хајлахтси, какво дупење им праеше голманчево на Вила на Бруно и ЦР7 пред да го шутираат пеналот :pos: :pos:
Му вика нешо на ЦР7, му покажува се бута таму со играчи на УТД он да го изведува пеналот а не Бруно :ROFLMAO:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.656
Поени од реакции
9.239
Леле сеа глеам на хајлахтси, какво дупење им праеше голманчево на Вила на Бруно и ЦР7 пред да го шутираат пеналот :pos: :pos:
Му вика нешо на ЦР7, му покажува се бута таму со играчи на УТД он да го изведува пеналот а не Бруно :ROFLMAO:
Гледај пенал рулети каде што има учествувано...Секогаш постојано ги провоцира изведувачите.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Леле сеа глеам на хајлахтси, какво дупење им праеше голманчево на Вила на Бруно и ЦР7 пред да го шутираат пеналот :pos: :pos:
Му вика нешо на ЦР7, му покажува се бута таму со играчи на УТД он да го изведува пеналот а не Бруно :ROFLMAO:
Махер стана Мартинез за вакви работи. На Копа Америка цел пенал рулет ги провоцираше Колумбијците и овие промашија три пенали. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom