Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 јануари 2022
Мислења
231
Поени од реакции
436
Абе разбирам да се бунат за пенал или слично, може да се има различни критериуми, ама при ВАР каде се оди до милиметри, навистина не ми е јасно. Уште и Мојс скока ко ненормален по линискиот.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.737
Поени од реакции
6.275
Не зезај видиш дека имаат кикиритки место мозок виде какви глупости правеа со полицијата.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.216
Поени од реакции
12.487
Како бе ова не е втор жолт :pos:

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
и првиот жолт му беше за црвен. :unsure:
Автоматски споено мислење:

Burnley are on a run of 111 Premier League games without having a player sent off, since Robbie Brady saw red against Huddersfield in January 2019 - the next longest run in the league is Chelsea, who have gone 20 games without having a player sent off.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.813
Поени од реакции
10.529
Ауу срамен пенал за Ливерпул. Англиските судии катастрофа жива.
 
Член од
16 декември 2021
Мислења
478
Поени од реакции
1.009
Не е возможно ова. Не се нормални. Ова е жолт за симулација на Жота.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.402
Поени од реакции
9.719
Да гледаш сто пати снимка и да досудиш ваков пенал треба да си опериран од се


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.472
Поени од реакции
13.782
Ова е ко да ти речат прегледај го овај дел што си го направил на машина за фабрика, очигледно крив, фалш, а ти да тврдиш дека се е во ред. Не може да ја зачуваш работата после вакво нешто.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.737
Поени од реакции
6.275
Да ја направат интересна лигата поклонета шнаса на скаусери да ги стигнат сити се е намерно. :rolleyes:
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.820
Поени од реакции
1.264
пеналов беше врв :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom