Pre workout supplements ...

Кој е вашиот најдобар Pre workout supplements ...


  • Вкупно гласачи
    14

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Прегледај го приврзокот 118865 Знаете ли каде можи да се најде да се порача овај производ ...
Новиот Razor8 ...
Мислам дека нигде го нема во моментов, бар во скопје, можеш само интернет порачка да направиш која кај ќе ја чекаш, па уше ќе ти го дрват кај нас за килажа.
Ако имаш некој накај Бугарија што ќе оди, најубаво ќе пројдеш ако му дадеш да ти купи од таму.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Прегледај го приврзокот 118865 Знаете ли каде можи да се најде да се порача овај производ ...
Новиот Razor8 ...
катастрофа жива е новиот Разор,ретко кој е задоволен од него.Тркни до Херкулес ако си од Скопје и снабди се со super charge,многу добра работа е.Јас го користам нешто повеќе од две недели и одличен е,дава сила и пумпа многу за време на тренингот.Јас на пример рамо и раце,стомачни и кардио издржуваѓ без проблем со него.
Има многу убав вкус,имаш за пиење едно два месеци,ама осеќаш дека е добра работа после веќе првиот тренинг.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

joveski1984

Re Born ...
Член од
9 ноември 2005
Мислења
27
Поени од реакции
10
катастрофа жива е новиот Разор,ретко кој е задоволен од него.Тркни до Херкулес ако си од Скопје и снабди се со super charge,многу добра работа е.Јас го користам нешто повеќе од две недели и одличен е,дава сила и пумпа многу за време на тренингот.Јас на пример рамо и раце,стомачни и кардио издржуваѓ без проблем со него.
Има многу убав вкус,имаш за пиење едно два месеци,ама осеќаш дека е добра работа после веќе првиот тренинг.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Точно новиот разор е Слаб ...
не е како стариот ...
стариот бесе закон ...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Она што јас неодамна го пробав и сум доста задоволен е Neurocore од Muscletech само кај нас не го никој и носи тешко се наоѓа освен во Бугарија. После исцрпувачки ден одлична енергија и издржливост за тренинг дава. И MusclePrime Allmax исто така го сметам за добар preworkout од оние кои ги имам пробано.
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
Можете ли да ми препорачате pre workout суплемент што може да ми даде јак перформанс?? Денеска во теретана го пробав Разор 8 и можам да кажам дека не ме дигна многу да ми даде енергија туку разликата ја направи во тоа што можев да останам цел ден на теретана и да не се уморам од вежбање.На теретана ги има само Ц4 , Разор 8 и no xplode , а како шо читав на интернет no xplode бил најдобар што давал енергија и перформанс.Ми треба нешто што ако на пример праам у една серија 60 склекови или 14 згибови да може да ме дигне и да можам да направам повеќе од 60 склека или 14 згибови во една серија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom