PlayStation 4

Член од
7 април 2015
Мислења
2.636
Поени од реакции
1.525
Па ако не играте онлајн тоа е добитна комбинација, меѓутоа лично јас без онлајн боље да немам ПС (иако претходно ептен колнев по сони ради дополнителните пари што ми ги земаат).
Ова е највеќе за Сони игрите, повеќето се ориентирани на Синглеплејер (со исклучок на ГТ Спорт), секако имаат и некои МП, како Унчартед и ТЛОУ, ама не е тоа главна компонента на играта.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.165
Поени од реакции
1.257
Ja naracav pred nekoj den Monster hunter World cekam da mi stigne, pa ako nekoj slucajno ja igra neka pise da se podruzime.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
16000 denari kupiv PS4 500GB, bel, so dve racki, slabo koristen i edna igra FIFA18
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.165
Поени од реакции
1.257
Decki aj ve molam za mala pomos. Kupiv gift od 20 dolari na G2A i koga go vnesuvam redeem codot na ps4 izlaga error. Probav preku pc i koga go stavam kodot mi dava da vnesam post code, grad i drzava i oisuvam stiskam next i ne go registrira t.e. pak se refreshira nextot. Aj ve molam za pomos da ne mi odat 20 dolari djabe.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
Decki aj ve molam za mala pomos. Kupiv gift od 20 dolari na G2A i koga go vnesuvam redeem codot na ps4 izlaga error. Probav preku pc i koga go stavam kodot mi dava da vnesam post code, grad i drzava i oisuvam stiskam next i ne go registrira t.e. pak se refreshira nextot. Aj ve molam za pomos da ne mi odat 20 dolari djabe.
Треба да ти биди од иста држава акаунтот од каде што ти е кодот. Смени држава и пробај пак.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.165
Поени од реакции
1.257
Треба да ти биди од иста држава акаунтот од каде што ти е кодот. Смени држава и пробај пак.
Се снајдов, не ми чинел нетот. Ја купив Horizon zero Dawn complete edition 19.99$ е на USA сторот. ;)
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.051
Поени од реакции
4.011
Дечки од кај ми се исплаќа да земам Плејстејшен 4, каде е најефтино пошто не се разбирам многу во овие работи, најмногу ми е за Фифа да играм?
Не знам за на старо дали да земам, дали ќе биде исправно, ако има некој да ми препорачате?
Исто гледам на Галерија намалени се на 17к, 500гб
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
Ок, тепаа Мајкрософт шо тепаа на овој и3 после дугачок пост, да видиме Сони што објави... фокусот беше на големата 4ка.

Прво со хеви-хитерот.
Интенционо им се дава повод на шпајз-дечурлана да дигаат галама и држат актуелност со провокација, али не веруем дека Ноти дог се толку слепи да сјебат топ3 женски лик у гејминг и цело нејзино созревање да се одвива околу сексуалноста. Гејмплејот иако воочливо скриптиран, делува запрепастувачки јако, али ќе зависи многу и од АИ-то.

Сакер Панч сфатија дека мора да го подигнат левелот ко увидоа во каква конкуренција се наоѓаат. Феудален Јапан, реализам, фри-роам најверојатно... се подига во ешалонот на очекувани игри.

прв глимпс од гејмплеј на овој најавуван технолошки и раскажувачки маверик, колку удел ќе има ваквиот експлоринг допрва ќе согледаме, се надевам нема да е акцентот на тоа стаен туку комбиниран со други иновативни механики.

Играва е спремна, не се приметуваат одстапки од првото видео, френетичен и слоевит комбат со финишинг клоузабс, qte сведени на минимум и динамичен свет.

Nioh 2 најавена, RE2 римејк и ново ајпи од Ремеди што потсеќа на нивното претходно, даваат поттик плус да се набави систем поготово сеа ко цениве ќе се срушат.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.795
Поени од реакции
24.059
Дали некој може да ми каже од кај можам да купам PSN Gift Cards од по 10$ и 20$ за американската продавница? На Амазон немаат во моментов, пишале currently unavailable и кој знае кога ќе ги стават. До 18ти има огромни попусти на американската продавница, ја има GTA V за 18 долари и сакам да искористам. Само не ми кажувајте G2A зашто проверив и таму картичка од 10$ ја продаваат за 13$.
 
Член од
13 март 2013
Мислења
448
Поени од реакции
715
Дали некој може да ми каже од кај можам да купам PSN Gift Cards од по 10$ и 20$ за американската продавница? На Амазон немаат во моментов, пишале currently unavailable и кој знае кога ќе ги стават. До 18ти има огромни попусти на американската продавница, ја има GTA V за 18 долари и сакам да искористам. Само не ми кажувајте G2A зашто проверив и таму картичка од 10$ ја продаваат за 13$.
Јас од овде купвам
https://www.psncarddelivery.com/
Тие се цените
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ob1
Член од
1 април 2018
Мислења
2.051
Поени од реакции
4.011
Дечки од кај ми се исплаќа да земам Плејстејшен 4, каде е најефтино пошто не се разбирам многу во овие работи, најмногу ми е за Фифа да играм?
Не знам за на старо дали да земам, дали ќе биде исправно, ако има некој да ми препорачате?
Исто гледам на Галерија намалени се на 17к, 500гб
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
А негде на интернет да има бугарски картички? Во галерија не носат а другарот што студираше бг и ми купваше се врати така да изгледа дека влегов во офсајд со бугарскиот акаунт.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
257
Поени од реакции
200
Некој да не сака нови пс4 џојстици неотпакувани за по 3000 денари. Во сите бои има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom