PlayStation 4

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
3.600 им е редовна цена секаде. Освен ако сега има некоја промоција/попуст.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Едит: 3.690
Има промоција, вчера зедов за 2400. Барем нека почека месец два да ги шитка, уште трај промоцијата.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
257
Поени од реакции
200
Има промоција, вчера зедов за 2400. Барем нека почека месец два да ги шитка, уште трај промоцијата.
Не сум во Македонија и не знаев дека има промоција прашувам да знам колку да купам бидејќи и тука се на промоција . Отворив сабајле на пан европа на страната пишуваше 3690 затоа и напишав кој сака. Инаку доколу некој сака волан Logitech g29 волан за 280 евра нека пише во мкд беше 350 во Анхоч
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Drugari, ve molam nekoj da mi kaze kade moze da se kupat igri za PS4? Taze korisnik sum, pa ne znam. Probav preku PS Store na playstatinov ama ne mi prifakja niedna kartica. Sakam da ja kupam Dragon Age: Inquisition. Fala.
 
Член од
19 јуни 2018
Мислења
82
Поени од реакции
77
Drugari, ve molam nekoj da mi kaze kade moze da se kupat igri za PS4? Taze korisnik sum, pa ne znam. Probav preku PS Store na playstatinov ama ne mi prifakja niedna kartica. Sakam da ja kupam Dragon Age: Inquisition. Fala.
Vaka...za da kupuvas so kartica od PSN moras da imas kartica od taa drzava na sto tie PSNot registriran.Kaj nas u MKD gi stavaat na Bugarski sto ne mi se sviga pa ja mojot PS+ i PSN account go registrirav na Britanija i sovrseno raboti.Za da kupuvas od britanija treba da uplatuvas pari na Top Up karticka.Jas dosega imam kupuvano Top Up kartici moze 5-6 pati od G2A i mozam da kazam deka se dosta sigurni i evtini.Toa e za digitalniot del.A za fizicki kopii na igri najdobro e od Galerija vo city mall.[DOUBLEPOST=1529443707][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1529443761][/DOUBLEPOST]Ayoo decki.Nekoj ako ima Black Ops 3/Rocket League neka adne da gazime malce multiplayer. Petkovski76 slobodno dodadete me.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Decki, daj ve molam kazwte nekoja interesna igra za PS4 shto moze da se igra so dvajca? Znaci na istava konzola, so dva joystici....
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Decki, daj ve molam kazwte nekoja interesna igra za PS4 shto moze da se igra so dvajca? Znaci na istava konzola, so dva joystici....
Rayman, Trine, Little big Planet, Rocket League, Track mania turbo, Dead nation.
Види си на јутуб гејмплеј и види која те бендисува.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Fala drugar. Ako na nekoj mu tekne ushte nekoja, neka pishe.
Pozdrav
Има уште еден тон такви.
Ваљда немора да ги пишам Street fighter, Mortal Kombat, Tekken, Injustice, Fifa, NBA и слични вакви во погорните зошто самата игра ти кажува дека можеш со 2ца.
Пиши на гугл, ќе најдеш доста.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Има уште еден тон такви.
Ваљда немора да ги пишам Street fighter, Mortal Kombat, Tekken, Injustice, Fifa, NBA и слични вакви во погорните зошто самата игра ти кажува дека можеш со 2ца.
Пиши на гугл, ќе најдеш доста.
Znam za ovie igri, normalno, ama neshto sakav kade moze zaedno da se igra, so pominuvanje stazi, avanturisticki igri i slicno. Neshto da recime kako Mustafa shto beshe na vremeto....vo taa smisla.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
хм може не ми е местото да го кажам ова ама ако сакаш игри како мустафа а не ти смета што се стари зошто не пробаш ретро нетплеј?
 
D

Deleted member 95595

Гостин
хм може не ми е местото да го кажам ова ама ако сакаш игри како мустафа а не ти смета што се стари зошто не пробаш ретро нетплеј?
Shto e toa? A inace baram takva igra kako Mustafa, da recime, zatoa shto i zena mi saka da igra na PS4-kata, ama ne e nekoja gejmerka, pa sakam nekoja zabavna igra za dvajca, koja shto ne bara nekoe znaenje i veshtina. Jas inace najmnogu ja sakam FIFA i Dragon Age. Gi sakam i VS igrite kako Mortal Kombat, Taken i slicno, ama na zena mi ne i se interesni tie igri, shto e i normalno.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
вака ретро нетплеј се стари игри што може да се играат онлајн не се пс4 игри туку се повеќе аркадни, ако те интересира како се прави ова пиши, знам дека не е таква тема ама спомна игри како мустафа па мислев да спомнам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom