PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување

NovaLine

Not an idiot.
Член од
5 јануари 2011
Мислења
228
Поени од реакции
112
PESEdit.com 2012 Patch 2.0 - Released! + FIX 2.0.1

New Features:
  • New balls: A lot new balls to select + unlocked OMBs for CL, EL, Ligue 1, La Liga etc., in total 38 balls (see video for details)
  • New boots: Nike T90 Laser IV, Nike CTR Maestri II, Nike Legend IV + WEPES Heritage white-white
  • New faces: Falco, Jose Enrique, Rudy
  • New kits: 1860 München, Aachen, Almeria, Atletico, Betis, Bochum, Braunschweig, Chelsea, Duisburg, Düsseldorf, Espanyol, Hamburg, Granada, Hoffenheim, Levante, Liverpool, Malaga, Racing, Rayo Vallecano, Real Sociedad, Sporting, Stuttgart, Villarreal
  • New league: Npower Championship including all correct team settings, kits etc. (available trough selector)
  • Stadium names for Ligue 1, Eredivisie, Championship
  • Other: Corrected all boots for La Liga + EPL + 2. Bundesliga
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Луѓе како играте бе, со какви подесувања? Неколку работи ме интересираат?

- Дали ви се уклучени на ON тие за помош за Шут, Пас и сл....
- На колку ви е ставено тоа за помош за Шут (дефуалт е на 3 црти)
- Teammate контролите ви се автоматски или мануелно го трчате

И тоа на Мастер Лига на почетокот каде што вика за тим менаџмент го уклучувате или го оставате на OFF, и што е разликата?
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Ме интересира како се бираат тимови со вистински играчи оти глупо ми е за Јунајтед да играт некои забегани играчи
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Да ве прашам дали е добар овој торент PES 2012 English Full Cracked TOMEK116 Sonuyos?
Го има ли некој симнато и испробано
 

Cataclysm

Член од
2 февруари 2009
Мислења
223
Поени од реакции
647
Да ве прашам дали е добар овој торент PES 2012 English Full Cracked TOMEK116 Sonuyos?
Го има ли некој симнато и испробано
Симни си RELOADED не се зезај со такви работи, RELOADED ти е најсигурно.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Момци некој по ПП да ми прати некој линк од пач каде што ги има поправено тимовите т.е. дресовите
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Колку само сум разочаран од Конами:place:.Па ова е лудило бре луѓе не е можно до толку да е никаква играва мислам нема смисла.ГОЛМАНИ и Одбрана не постојат во играва се разбира во твоја корист,противничката одбрана е :cuc:.Немам коментар се што направија добро во 2011 уништија.да те дриблаат ко магаре да не можеш ни старт да им направиш многу реално нема што.Веќе ја избришав и неќам да слушнам за играва.Од фанатик на пес уште од пес 4 до 2011 дојдов до тука што веќе сум сигурен дека никогаш нема да ја играм оваа 2012 :mad:...извинете ако некого навредив со ова но сум крајно изреволтиран ебате играта ебате.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Прееска играм со Новара и завршувам 1-1.
Играв пред тоа со Фиорентина и ги тепав 3-4 со 9 играчи:eek:
Играва е благо ретардирана, ама се надевам дека ќе ја средат. Лани знам пуштија пач за gameplay-от и сменија нешто.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Од кога го ставив тоа асистенција за пасови на 4 (порано ми беше на 1-2) подобри акции правам и тепам со повеќе од 1-0. Последната утакмица заврши 3-0 рецимо. Инач играм на супер стар со баерн минхен мастер лига
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Ама она е сериозен проблем, кога одма после гол те става на клупа. Нема теорија :S
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.579
Поени од реакции
2.564
Луѓе, дај кажете ми, како да подесам на тастатурава, за ко че играм become a legend да можам да барам да ми подадат играчите. Ми вика менаџерот, барај ја топката да ти ја подаваат. Се пробав не можам :/ Ај ве молам ако знај некој нека ми кажи .
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Луѓе, дај кажете ми, како да подесам на тастатурава, за ко че играм become a legend да можам да барам да ми подадат играчите. Ми вика менаџерот, барај ја топката да ти ја подаваат. Се пробав не можам :/ Ај ве молам ако знај некој нека ми кажи .
S или кое да ти е копчето за пас.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Луѓе, дај кажете ми, како да подесам на тастатурава, за ко че играм become a legend да можам да барам да ми подадат играчите. Ми вика менаџерот, барај ја топката да ти ја подаваат. Се пробав не можам :/ Ај ве молам ако знај некој нека ми кажи .

Во 2011 беше на оваа контрола сега не сум пробал на 2012 но би требало да е исто е сега зависи како ти е подесена тастатурата, а ако воопшто не ти е подесена - во фолдерот кај што е инсталирана играта settings и намести си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom