PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Гледам дека сите ја фалите играва но јас се разочарав најмногу од трансферите и графиката...скоро и да не е ништо чепнато во овој поглед за гејмплеј е ОК работите течат супер ама за графика и апдејт на трансфер ФИФА-та е каде каде понапред...
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Гледам дека сите ја фалите играва но јас се разочарав најмногу од трансферите и графиката...скоро и да не е ништо чепнато во овој поглед за гејмплеј е ОК работите течат супер ама за графика и апдејт на трансфер ФИФА-та е каде каде понапред...
Има сигурно излезено пач за трансферите и фаците.
Иначе, гејмплејот е убедливо најбитната ствар во една фудбалска симулација, многу позначајно од графика + трансфери + мени + лиценци + .....
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ај ако може да ми пратите фајл за германски и италијански коментатор?
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Дај линк по ПП :)


[/COLOR]Igrata e super gameplay, menito, kako sve sredile. Znaev za iminjata na timovite deka ke bide isto kako lani, manje vise, ali transferite gz gi napravile. Probav rucno, ali ne ide, mnogu se. Prebarav po net nekoe resenie, okolu toa, no seuste nisto nema. Ako nekoj nasol, nekoj patch ili mod, slobnodno neka pise
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не знам колку пати треба да ве бришам пред да сфатите - торенти и барања за торенти е ЗАБРАНЕТО.

Следен што ќе побара или даде, иде на бан.
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Не знам колку пати треба да ве бришам пред да сфатите - торенти и барања за торенти е ЗАБРАНЕТО.

Следен што ќе побара или даде, иде на бан.
Pa neznaev so odma nervoza, duboko se izvinjavam tuka javno :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Pa neznaev so odma nervoza, duboko se izvinjavam tuka javno :)
Не ти зборев конкретно тебе де, знам дека ти е првпат. :)
Него на сите, зашто ги бришам и не делам картони (знам дека првпат ви е, па ај), ама мора да се сфати. :)
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Moze nekoj da mi kaze sve prebarav ali nemozev da najdam, od nikade mi se pravat sami izmeni u igra. Po opcii barav, u menito game plan, nikade nemozev da najdam da go iskucam toa.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Moze nekoj da mi kaze sve prebarav ali nemozev da najdam, od nikade mi se pravat sami izmeni u igra. Po opcii barav, u menito game plan, nikade nemozev da najdam da go iskucam toa.
Ваљда е ова, не сум сигурен...
Пред да старташ утакмица, влези во Game Plan. Ќе те праша одма - сакаш на менаџерот да оставиш/offensive/defensive итн, ти таму одбери MANUAL. И крај. :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.331
Поени од реакции
6.232
првиот пач веќе излезе, на пес-сербиа стои. има измени во трансфери,фаци амблеми и дресови.
незнам дали може да го копирам овде, ако може нека каже мац ќе го пренесам сосе линкови, и слики!
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Ја симнав играта од Замунда на Reloaded е и беше еден зип фајл и уше еден друг, тамо пишува со ИСО или Даемон тулс да се маунта али нема некој фајл или било што па да маунтам, некој сличен проблем да не има или решение да не знае
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Ја симнав играта од Замунда на Reloaded е и беше еден зип фајл и уше еден друг, тамо пишува со ИСО или Даемон тулс да се маунта али нема некој фајл или било што па да маунтам, некој сличен проблем да не има или решение да не знае
Во фолдерот има два фајла. ЗИП фајл и МСИинфо документ. ЗИП фајлот маунтни го со Даемон и тоа е тоа.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
^ Всушност тоа не е зип фајл, али пошто сте му доволиле на зипот или рарот или која било друга слична програма да ги отвара тие фајлови (.iso), затоа истиот фајл ви се покажува како .zip .
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
првиот пач веќе излезе, на пес-сербиа стои. има измени во трансфери,фаци амблеми и дресови.
незнам дали може да го копирам овде, ако може нека каже мац ќе го пренесам сосе линкови, и слики!
За Интераши све може! :)

Пачевите не се нелегални, смее линкови до нив. Ама никако до целата игра. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom