PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.114
Поени од реакции
271
одлична е,и шутот е оправен :vozbud:,трансферите не се средени ама со пачови и тоа ќе се среди
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Najdov torrent od PES 2011- reloaded no neznam dali da ja zimam 5 ikusur gigi e sumliva mi e malku
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.545
Ја симнав играва и повторно истите разочарувања.
Толку ли им е тешко да ги апдејтираат трансферите, скоро ниеден трансфер направен после Светското првенство не е ставен. Навистина го расипува филмот, важно Барса е апдејтирана, ништо друго не е. Освен некои тимови од Јужна Америка, ниеден друг тим ни лига не се ставени. Повторно едно те исто, повторно проблеми со лиценци. Менито не ми се допаѓа нешто многу, на 2010-ката менито ми беше тип-топ.

Ај сега на пзитивните работи, најпознатите играчи во светот се одлично направени во лицата, а останатите играчи се премногу површно направени, Конами им е важно Барса да ја направат реално, другото послабо (Чамак го направиле доста добро, треба да ги пофалам).
Гејмплејот е ѕверски, шутовите од далеку се малце потешки да се потрефат со оглед колку голема осетливост има шутот, освен нели ако играш со најјаките клубови па тогаш е полесно, бидејќи според Конами само најааките играчи даваат голови од слободни и од далеку, другите никако.
Пасовите се мед, треба малце навикнување, ама кога ќе го развиеш осетот имаш 100 посто контрола каде/на кого/како и со колку сила сакаш да му подадеш.
Знае некој дали е теоретски возможно да се прават финти со тастатура?

Се на се, има напредок во гејмплејот, и тоа голем, сепак во многу работи Песов е иста прича, малку клубови, стари трансфери, немање лиценци, форсирање големи клубови и играчи итн итн.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.559
Поени од реакции
10.033
Абе што е работава со торентот...не оди повеќе од 20 кб,некогаш паѓа и под 10??
 
H

-HRO

Гостин
Ја играв можеби играва едно 5-6 саати без престан и дојдов до заклучок.
Ова е најдобрата фудбалска игра направена до сега!
Се е перфектно...додавања,шутеви,фаули...публиката која што навива како луда,дриблинзите,графиката итн.
Веќе се заразив со играва и никако не ми дава да ја оставам...Оваа игра ќе се игра доолго време!
Честитки до КОНАМИ и големо БРАВО затоа што ги задоволија сите мои очекувања!!!
Од 1 до 10 моја оценка за играва апсолутно мора да биде 10/10
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
posle 5 partii izigrani :

vraten e stariot super gamplay..nema duhovi i greski.. dobri nafrlanja, sutevi...
bravo

cista 10ka
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Ej drugari , ja downloadirav igrata i nemozam da najdam vnatre keygen , terav po internet nemozam da najdam , nekoj ako mozi da mi dade keygen generator ili bilo nekako da ja napravime za da mozam da instaliram POZDRAV
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.616
Поени од реакции
9.264
aj tie sto probaa Pes neka mi kaze nekoj,moze da se vkluci igrac pri transferite?
 
На врв Bottom