Overwatch (Blizzard)

Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Проверено, немам бета, а искрено не ми е ни гајле. Уопште не сум хајпнат за играва, за разлика од Hearthstone кога имаше бета, на пример, кога се тресев како блесав за бета клуч.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.015
Хех ми пуштиле бета на акаунт, ќе ја пробам можеби деновиве кога ќе имам повеќе слободно време.

Туку пазете само од фишинг мејлови, обично се појавуваат околу старт на бета/нова игра. Ако имате бета најчесто ќе ви биде дирекно адната на акаунт, нема да има потреба никакви бројки да внесувате.
 
H

HoT IcE

Гостин
Go gledav summit1g kaj ja igra, interesna e. Hanzo, McCree kako gi igra ne e normalen.
Inace ne sum fan na TF2, malce ja igrav samo ama ovaa od sto ja gledav deluva prilicno interesno, zabavna e :)
Mi se sviga toa sto Blizzard rekle deka otkako ke projde i oficijalno ke ja launchnat ke pustaat novi heroi na odredeno vreme na princip kako Dota2 i LoL, kako i da e, igrava za 5 premade da se gazite na mikrofon e predobra, mi se sviga :)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Гледав стрим околу саат време и имам еден коментар, мех.

Како да не беа доволно ПЕС - ФИФА, НБА Лајв - НБА 2к и Дота - ЛоЛ - ХоН па ајде сеа и ТФ2 - Овервач.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
Гледав стрим околу саат време и имам еден коментар, мех.

Како да не беа доволно ПЕС - ФИФА, НБА Лајв - НБА 2к и Дота - ЛоЛ - ХоН па ајде сеа и ТФ2 - Овервач.
Проблем е тоа што постои конкуренција? :unsure:
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Проблем е тоа што постои конкуренција? :unsure:
Секако дека не, али ова, хајпот, е преголем за нешто шо е мех.

Она шо лета и шо пуца ракети ти е исто како air strike + b.a.s.e. jumper од тф2, само шо тамо не можеш цело време да си у воздух.
Имаш мајмун кој е, всушност мајмун.
Снајперот ногу брзо добива на „фокус“.
Да имаш добар осет на маус и тастатура, можеш да направеш 20-0 скор со Трејсерот.
Факин будист има у играта...
 

banne1

попај
Член од
24 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
68
доби некој од вас клуч?Многу интересно ми изглеа, башка има доста варијација у херои шо ми се свиѓа ептен, ке биде добра ако не ја заебат со пеј ту вин срања и грајндинг како што има во хероес оф д сторм.Можам уште од сеа да замислам како ќе има само 3-4 хероја у ротација а другите ке мора да ги купуеш посебно со цени у несвест да паднеш
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
ИИИииии Overwatch ќе се плаќа 40 евра и излага на 21 јуни 2016 или нешто порано.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
40 евра?
LOL
rip overwatch
рип за мене и тебе можеби
и јас сум разочаран ама близард си е близард и нема шанси да фејлнат
зависи уствари многу како ќе се одвиваат стварите со бетава
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Толку сакав да ја играм играва ај што не добив бета ама последнава вест ме дотепа, ради педерчињава ќе има уште мултиплеер игри што се плаќаат за да ги играш...
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Е дупешка се и овие близард со ценава, не знам шо мислат дека продаваат, златни муда ли, 40 евра -.-
 
B

beaverknight

Гостин
Сеедно и онака многу е плебска играта, премногу кежуал, ќе си останам со Кантер. :vrtioci:
За игра што има само мултиплејер 40 евра се ту мач.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Кај ја има најефтино да се купи, знае некој?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Кај ја има најефтино да се купи, знае некој?
за пре-ордер мислам дека нема да има други места од кај да се нарача
откако ќе излезе би требало да ја има за неколку евра поевтина

иначе обична верзија од играта 40 евриќи
а со скинови или не знам што 60 евриќи
ја дискутираа вчера на GGTVMK
 

Kajgana Shop

На врв Bottom