Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.631
Поени од реакции
5.198
Ќе си ги преиспитам начините на воспитување.
Некогаш се случува некој да биде изманипулиран....со самото тоа што има доверба. Дали ти ќе ја учиш да нема доверба во никој?
Битно е да знаат сите дека ако проба некој нешто дека ќе биде исштракан суптилно......друго за тебе како родител не треба да знаат.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.348
Поени од реакции
1.162
Бадијала прашуваш по форум само осудувања и исмеувања ќе добиеш. Постоеше еден сајт sexbook неш како фејс види таму.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.588
Поени од реакции
4.413
Бадијала прашуваш по форум само осудувања и исмеувања ќе добиеш. Постоеше еден сајт sexbook неш како фејс види таму.
Yeah невидено сериозна тема, плус отворена од некој со ник D1ck25cm
 
Член од
6 април 2014
Мислења
3.313
Поени од реакции
3.890
Imse grupa na internet na stranata Volafile mislam deka bese so grupa za sheruvanje na goli sliki od zenski i maski od makedonija, srbija i bugarija. No grupite so makedonki i srbinki ja zatvorija i ostana ona samo so bugarki. Ne sum siguren mozebi i taa e sega izbrisana treba da se proveri.
 
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.069
Поени од реакции
457
bruh се палите на голотии?
Ајде сваќам да прави нешто, пр. самозадоволување, ама вака на слика исти кур ми се. Сите една иста дупка имаат, ништо посебно.
Едини може да имаат по надувани цицки ама и тоа не ми мења ништо.
Пробај си ја среќата со Kardashians друже, они се со пластика и силикони фураат.
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
9
Дечки чисто информативно апп-то се вика Telegram, за жал лик за во групата уште немам најдено ако знае некој нека не се срами нека ми пише
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
338
Поени од реакции
256
Дечки чисто информативно апп-то се вика Telegram, за жал лик за во групата уште немам најдено ако знае некој нека не се срами нека ми пише
Телеграм ти е чет исто ко ватс ап,вибер итд...туку што напраи...им пиша на девојките тука, ти пратиле нешто? не срами се сподели...
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
64
Поени од реакции
38
Групата е на телеграм и сум член , групата е лудница :pos::pos::tapp::oeoeoe:
 
На врв Bottom