Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
21 јули 2017
Мислења
158
Поени од реакции
78
Па види тие Снапчат, Ватсап да не се... ама ова со голотијава тешко у нашето општество.
Едино да си најдеш саглам женска, па да ти се соблече гола. Кажи и дека сакаш да ти праќа нудес и на мобилна апликација.:drk:
Немат џенски за секс, едино оние со алатка меѓу нозете или студентки ако ти упали кај некоја.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
12.914
Поени од реакции
6.918
имаше пред 4-5 години еден 15-16г дечко од Србија отвори на ФБ ЈАВНА група Најголеми дрољи на основни и средни школи... сега НЕ Е ЈАВНА а и доста слики се избришани
Девојки сами таму постираа свои фотки, не беа баш голи, ама циркус беше... Круна беше што родителите на девојките му се закануваа на дечкото, наместо да си ги спастрат ќерките. ФБ не ја блокираше групата бидејќи не се работеше за нешто забрането... по некое време, дали самите родители му платија или преку полиција успеаја да му ја блокираат групата, т.е. веројатно сега е приватна
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.312
Поени од реакции
16.816
Реално и немаш баш што да спаструваш кога веќе штетата е направена и нормално е да сакаат да ги дадат шерувачите како храна на шарпланинци пошо секогаш е полесно друг да обвиниш за своите грешки/неспособности или на твоите чеда.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.588
Поени од реакции
4.413
имаше пред 4-5 години еден 15-16г дечко од Србија отвори на ФБ ЈАВНА група Најголеми дрољи на основни и средни школи... сега НЕ Е ЈАВНА а и доста слики се избришани
Девојки сами таму постираа свои фотки, не беа баш голи, ама циркус беше... Круна беше што родителите на девојките му се закануваа на дечкото, наместо да си ги спастрат ќерките. ФБ не ја блокираше групата бидејќи не се работеше за нешто забрането... по некое време, дали самите родители му платија или преку полиција успеаја да му ја блокираат групата, т.е. веројатно сега е приватна
Ах бе старо фукало едно, на стари години гледаш средношколки :D
 
Член од
12 март 2009
Мислења
12.914
Поени од реакции
6.918
Ах бе старо фукало едно, на стари години гледаш средношколки :D
не си ја прател групата... немаше ништо убаво за гледање, невкусни фотки од просечни а и дебелки девојки, облечени како проститутки на улица и слично... смешни ми беа коментарите на родителите, ако веќе им сметаа сликите натерј ги ќерките да си ги избришат...
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.588
Поени од реакции
4.413
.. немаше ништо убаво за гледање, невкусни фотки од просечни а и дебелки девојки, облечени како проститутки на улица и слично...
Види го бе и вкус има, дури и пребира, дебелки не ти се убави :zver:

Не знам колку години имаш, јас имам 50, ти ми личиш на постар од мене, накај 60 си ?
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.802
Поени од реакции
3.082
пример ја сакам девојка ми да праќа нудлес фотос од мене на нејзини другарки или колешки или сестри/братучетки. Нема да тужам никад никој.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
12.914
Поени од реакции
6.918
Види го бе и вкус има, дури и пребира, дебелки не ти се убави :zver:

Не знам колку години имаш, јас имам 50, ти ми личиш на постар од мене, накај 60 си ?
69, ама ова што дискутиравме беше пред 5 години... А зошто па не смее постар да гледа девојки, па и во жири за избор на мисици има постари....
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.588
Поени од реакции
4.413
пример ја сакам девојка ми да праќа нудлес фотос од мене на нејзини другарки или колешки или сестри/братучетки. Нема да тужам никад никој.
А ако прати на другари или братучеди ?
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
757
Поени од реакции
1.294
Кога ќе прочиташ дека во 2020та година, нудсовите се уште табу тема : ))))))))))))))))
Toa e src, sho da pravish so prosta raja neiziveani ropaci.
Nego batali toa daj navaka pushti dve tri nudes. Ne se sekiraj baniran sum od 9gag
 
Член од
3 август 2019
Мислења
36
Поени од реакции
33
пример ја сакам девојка ми да праќа нудлес фотос од мене на нејзини другарки или колешки или сестри/братучетки. Нема да тужам никад никој.
A be bi pratila ona ama ne saka da se obruka
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
7.292
Поени од реакции
10.065
Реално и немаш баш што да спаструваш кога веќе штетата е направена и нормално е да сакаат да ги дадат шерувачите како храна на шарпланинци пошо секогаш е полесно друг да обвиниш за своите грешки/неспособности или на твоите чеда.
Ako stanuva zbor za do 18 godini, imas propust kaj deteto, megutoa dokolku tipot sto ja spodelil fotografijata e postar, imas slucaj na distribucija na detska pornografija.

Dete do 18 god ne moze da gi sogleda rabotite kako tebe, i postojat ogromni shansi da e izmanipulirano.
 
На врв Bottom