Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.402
Поени од реакции
3.626
кој е тој медо? може ли некако да му се види суратот?
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
1.245
Поени од реакции
5.939
Пффф овде се дешаваше ова уште пред да биде ин. Имам јас видено цицка во пп од една членка од тука. Бивша, сега ја немам видено.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.941
Поени од реакции
34.608
кој е тој медо? може ли некако да му се види суратот?
Деактивиран му е фб, а сликите се избришани. Не ги зачував мислев нема да ги избришат.
Не знам зошто го кријат оние од женскиот форум тие го имаа објавено, овој треба гол на плоштад да го донесат.

Одвратни се и тој и еден од модераторите на групата.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
1.176
Малишанава денес од кога почнуе да го пудри носот ?
Видовме дека се праат пуздер од основно Или заедно иде тоа, секс дрога фолке'н рол
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.355
Поени од реакции
1.164
Деактивиран му е фб, а сликите се избришани. Не ги зачував мислев нема да ги избришат.
Не знам зошто го кријат оние од женскиот форум тие го имаа објавено, овој треба гол на плоштад да го донесат.

Одвратни се и тој и еден од модераторите на групата.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
За што да одговара? Тие објавуваат такви слики на фб и инста па некој ги споделил во некоја група? Треба да ги судиш тие што се сликале заедно со тие што ги воспитале!
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.941
Поени од реакции
34.608
За што да одговара? Тие објавуваат такви слики на фб и инста па некој ги споделил во некоја група? Треба да ги судиш тие што се сликале заедно со тие што ги воспитале!
:facepalm:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.125
Поени од реакции
28.144
Фан факт: тој "Медо" беше член на форум до 2009та (кога е баниран), но користеше друг ник тука. Така да, нека не ве чудат ликови кои ги оправдуваат постапките тука - можда некој јузер е и негов.

И да, сериозен сум.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
39
Eh vaka fa se zamaravte site za red drugi raboti u nasta drzavicka kolku ke bese poubavo mesto za ziveenje
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.466
Поени од реакции
26.447
Eh vaka fa se zamaravte site za red drugi raboti u nasta drzavicka kolku ke bese poubavo mesto za ziveenje
А ти волку загрижен на темава делуваш, изгледа си објавил некоја слика што не треба таму, те чеша газето сеа.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
13.509
Поени од реакции
7.634
https://republika.mk/vesti/crna-hronika/se-spodeluvale-fotografii-od-instagram-i-fejsbuk-no-i-privatni-videa/

бач да видам како ќе заврши ова работа... мене многу ми смрди што се расчачка баш сега во овој тајминг, не само предизнорие туку открување на нови и нови корупции и криминали...не верувам дека ова е случајно...
б.т.в. ја гледав делумно емисијата, гостинката неколку пати укажа да не се направи стихија и од дрвито да не се види шумата
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
39
Hahah daleko sum ja od nekojsi medo ja sum samo wden posmatrac od 7000 luge hahahaha
Автоматски споено мислење:

Човек кога ја чита темава ке си рече дека cencebee е Медо а оној Forza некоја од тие од сликите
Не си речувај ногу хахаха
У реду е Медо...
У реду е брату хахаха Медолино сум јас апсите ме хахаха
Автоматски споено мислење:

:pos: :pos: :pos: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :cuc:

Уствари да се корегирам ја сум Симче на метар
 
На врв Bottom