Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
кој е тој медо? може ли некако да му се види суратот?
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.182
Поени од реакции
8.808
Пффф овде се дешаваше ова уште пред да биде ин. Имам јас видено цицка во пп од една членка од тука. Бивша, сега ја немам видено.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
кој е тој медо? може ли некако да му се види суратот?
Деактивиран му е фб, а сликите се избришани. Не ги зачував мислев нема да ги избришат.
Не знам зошто го кријат оние од женскиот форум тие го имаа објавено, овој треба гол на плоштад да го донесат.

Одвратни се и тој и еден од модераторите на групата.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
Малишанава денес од кога почнуе да го пудри носот ?
Видовме дека се праат пуздер од основно Или заедно иде тоа, секс дрога фолке'н рол
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Деактивиран му е фб, а сликите се избришани. Не ги зачував мислев нема да ги избришат.
Не знам зошто го кријат оние од женскиот форум тие го имаа објавено, овој треба гол на плоштад да го донесат.

Одвратни се и тој и еден од модераторите на групата.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
За што да одговара? Тие објавуваат такви слики на фб и инста па некој ги споделил во некоја група? Треба да ги судиш тие што се сликале заедно со тие што ги воспитале!
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
За што да одговара? Тие објавуваат такви слики на фб и инста па некој ги споделил во некоја група? Треба да ги судиш тие што се сликале заедно со тие што ги воспитале!
:facepalm:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Фан факт: тој "Медо" беше член на форум до 2009та (кога е баниран), но користеше друг ник тука. Така да, нека не ве чудат ликови кои ги оправдуваат постапките тука - можда некој јузер е и негов.

И да, сериозен сум.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Eh vaka fa se zamaravte site za red drugi raboti u nasta drzavicka kolku ke bese poubavo mesto za ziveenje
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Eh vaka fa se zamaravte site za red drugi raboti u nasta drzavicka kolku ke bese poubavo mesto za ziveenje
А ти волку загрижен на темава делуваш, изгледа си објавил некоја слика што не треба таму, те чеша газето сеа.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.713
Поени од реакции
15.584
https://republika.mk/vesti/crna-hronika/se-spodeluvale-fotografii-od-instagram-i-fejsbuk-no-i-privatni-videa/

бач да видам како ќе заврши ова работа... мене многу ми смрди што се расчачка баш сега во овој тајминг, не само предизнорие туку открување на нови и нови корупции и криминали...не верувам дека ова е случајно...
б.т.в. ја гледав делумно емисијата, гостинката неколку пати укажа да не се направи стихија и од дрвито да не се види шумата
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Hahah daleko sum ja od nekojsi medo ja sum samo wden posmatrac od 7000 luge hahahaha
Автоматски споено мислење:

Човек кога ја чита темава ке си рече дека cencebee е Медо а оној Forza некоја од тие од сликите
Не си речувај ногу хахаха
У реду е Медо...
У реду е брату хахаха Медолино сум јас апсите ме хахаха
Автоматски споено мислење:

:pos: :pos: :pos: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :cuc:

Уствари да се корегирам ја сум Симче на метар
 

Kajgana Shop

На врв Bottom