Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.731
Поени од реакции
24.345
Hahah daleko sum ja od nekojsi medo ja sum samo wden posmatrac od 7000 luge hahahaha
Автоматски споено мислење:


Не си речувај ногу хахаха
У реду е брату хахаха Медолино сум јас апсите ме хахаха
Автоматски споено мислење:

:pos: :pos: :pos: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :cuc:

Уствари да се корегирам ја сум Симче на метар
А озбилно, баш делуеш као некој лик шо го викаат Медо, лик кој едвај завршил основно(со протекции) и најголемо достигнување во животот му е што отворил група за споделување на нелегални слики и видеа.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
А озбилно, баш делуеш као некој лик шо го викаат Медо, лик кој едвај завршил основно(со протекции) и најголемо достигнување во животот му е што отворил група за споделување на нелегални слики и видеа.
Хахаха душичка си. Ти ми делуеш како лик што проценува многу погрешно.Еден совет не играј бинго или спортска не те бива за жив к..р со проценкиве :pos: :bravobe::kezec::kezec::kezec::kezec:
Автоматски споено мислење:

И не се губите далеко сум од некојси 40 годишен Медо што отворил група на телеграм и си трошил времето со објавување на слики и видеа , на 40 години не се гледам на тај начин.Фала богу немам 40 а и на 40 не планирам да седам на форум и да изигравам инспектор за некој болни луѓе и некоја си група хахаха . За горенаведениот член со протекции завршив и факс јбг у таква државичка живеам сите ние сме татини и мамини синчиња хахахаха и не смарај.:masa:
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
......За горенаведениот член со протекции завршив и факс јбг у таква државичка живеам сите ние сме татини и мамини синчиња хахахаха и не смарај.:masa:
Го допре проблемот, ова е правата тема.

Ко и сите вие, го видов ликот модераторот на таа група, сексуалната фрустрација е очигледна.

Имам и мајца :

All i need to know about life, i learnd from Jack Bauer
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Dajte be lugje za nas ostanatata raja link od tie telegram grupi pa i nie sme dusicki da videme sto kako ima ili nekoj broista od umetnicki sto vrsat uslugi S:backa:X
Линк немам но имам совет.

Гледаш девојка на соодветни години, и приоѓаш.

Ја покануваш на кафе, можеш и вечера.

Разговарате, ја запознаваш, и она те запознава тебе.

Биди искрен, не се труди да оставаш впечаток, она тоа ќе го осети и исто ќе биде искрена.

Единствено што не смееш да и кажеш е дека некогаш во животот си побарал ваков линк.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
Линк немам но имам совет.

Гледаш девојка на соодветни години, и приоѓаш.

Ја покануваш на кафе, можеш и вечера.

Разговарате, ја запознаваш, и она те запознава тебе.

Биди искрен, не се труди да оставаш впечаток, она тоа ќе го осети и исто ќе биде искрена.

Единствено што не смееш да и кажеш е дека некогаш во животот си побарал ваков линк.
А ако е 10 години по стара шта да урадим :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Со жена и деца и да објавуваш малолетнички, па дури и возрасни жени, без разлика дали биле дрољи... абе за ваквиве само хемиска кастрација и одземање на децата. Некои мажи многу се менуваат откако ќе станат родители, други изгледа буквално ништо не ги зрее.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
ngl дечково далеку од тоа што изгледа и што правел.
Иначе може да дадеме еден финален заклучок и да опнеме :kluc: на темата?
Дискусијава оди у погрешен правец...
 
Член од
25 март 2011
Мислења
7
Поени од реакции
3
Од Скопје Север е, 32 години, има мало бебе.
Тие што го познаваат знаат дека отсекогаш си имал некои манијачки склоности ама никој не претпоставувавл дека до овој степен ќе дојде особено сега со жена и бебе.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
ngl дечково далеку од тоа што изгледа и што правел.
Иначе може да дадеме еден финален заклучок и да опнеме :kluc: на темата?
Дискусијава оди у погрешен правец...
Зошто мислиш дека оди во погрешен правец?
Сликата од наводниот админ на групата е избришана од темава. Нема никаква официјална потврда од МВР или обвинителство дека е тој.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Со жена и деца и да објавуваш малолетнички, па дури и возрасни жени, без разлика дали биле дрољи... абе за ваквиве само хемиска кастрација и одземање на децата. Некои мажи многу се менуваат откако ќе станат родители, други изгледа буквално ништо не ги зрее.
Ќе си имаш проблем со хелсиншкиот комитет за човекови права, такво време дојде.

Оние постарите, мудрите викаат за мажот да созрее, прво треба да му се роди дете - сега има нешто побитно од него, и второ да му умре татко му - нема веќе кој да му држи грб ем на кој уште да му се докажува. ( може и метафорички да умре тато - го надминал, па викаме имал добар татко )

Но во право си, кај многу и после 60 не се случува иако ги исполниле овие два услова, изгледа има и трет.

Ова да не е насоката која не ни се допаѓа?
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.242
Поени од реакции
27.584
Со жена и деца и да објавуваш малолетнички, па дури и возрасни жени, без разлика дали биле дрољи... абе за ваквиве само хемиска кастрација и одземање на децата. Некои мажи многу се менуваат откако ќе станат родители, други изгледа буквално ништо не ги зрее.
Nekogas ne e do zreenjeto, tuku nekoi luge imaat mentalni precki, ne razbiraat empatija, nemaat pravilen moralen kompas i dzabe im objasnuvas.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Ладно е времево и не сум во контакт со копиљациве барем за фудбал и баскет......ме интересира до кај се има раширено се ова. Дали врие од слики по телефоните.....ако е така тогаш тоа е лоша вест за девојчињата.
Автоматски споено мислење:

Не го окривувам него ништо повеќе од секој еден што се дрзнал да објавува слики.....ако го јадат курот сите треба да го јадат, и да се обештетат жртвите во процесот.
Цел живот да работат да платат штета..........ако не ги утепа некој во меѓувреме.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom