NOKIA 5800

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Фала ти брачко на ИЗВОРОТ ... читајте секој ден има интересни новости рецензии на МАКЕДОНСКИ јазик, presented by me

Ја имаме и кај нас 5800 како на гсмарена со спецификации ... ТУКА :helou::helou::helou:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Фала ти брачко на ИЗВОРОТ ... читајте секој ден има интересни новости рецензии на МАКЕДОНСКИ јазик, presented by me

Ја имаме и кај нас 5800 како на гсмарена со спецификации ... ТУКА :helou::helou::helou:
Нема проблем бачко, еве ти нешто и од мене.




Продавам Сони Ериксон K800i, со мемориска од 1GB.

Контакт по пп.
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Обично даваат некој телефон за ефтини пари ако ти истекува договорот од 2 години за да те задржат уште 2 како корисник,

Знам за тоа дека од кога ке истечи договорот од 24 месеци даваат мобилен по цената од доверба 24 јас на оваа тарифа сега што сум зедов 4 мобилни по цената од доверба 24 и тоа на посотен договор требаше да ги земам така поефтино ми било 1000 денари ама не ми кажаја за тоа вработените во т-моб. тогаш ги нарачав на нов договор ама тоа е.... габе се вработени кога не знаат да ти кажат што е наефтино ... значи ако не си побараш постоен договор за да ти биде моб. поефтин 1000 ден. тие ке ти направат нов договор и нема да тогаш ти биди поефтин :toe:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
А ме интересира мене договоропт ми истече пред 2 месеца , сега можам да не го користам бројот така?
Или можеби го продолжиле пак на нејкое време , зш не сум била да видам што како
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
А ме интересира мене договоропт ми истече пред 2 месеца , сега можам да не го користам бројот така?
Или можеби го продолжиле пак на нејкое време , зш не сум била да видам што како
Можиш да го користиш истиот број ...договорот не ти е продолжен можиш да го продоложиш кога сакаш.
 
D

DeviL_32`

Гостин
Корисник сум на Мобимак долги години и ми се јавија денеска да ми кажат дека имам право на бесплатни 14.000 денари разговор или бесплатен телефон нокиа 5800 и некои други телефони ги нудат со и без претплата. Мене конкретно ме интересира овој телефон, неговите карактеристики и секако некој што веќе го користи да ми каже нешто повеќе. Фала многу
Де бе види среќа даа
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
eh alal da ti e jas 10 godini korisnik smetka 4000 sekoj mesec i so mi dadoa edna pomocana e-250ka i nesto gluposti demek povolnosti
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940

А еве ти и нешто повеќе за телефонот[/URL]... јас можам само да им го препорачам на сите, едноставно се заљубив во него(љубов на прв поглед) и ако повторно нешто не се искомплицира утре треба да одам на состанок со него во еден од Т-Мобиле салоните.:back:

Ај пиши импресии. Позз
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
ПЉУК!

За македонскиве оператори, срамота е ова. Две недели не можат да донесат еден телефон! ЕВЕНТУАЛНО, ако сум сакал на припејд, ќе се заангажирале повеќе да најдат едно парче. СОЧЕН ПЉУК!
 

nozo.mk

Ultras Karpos Boys
Член од
6 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
18
ПЉУК!

За македонскиве оператори, срамота е ова. Две недели не можат да донесат еден телефон! ЕВЕНТУАЛНО, ако сум сакал на припејд, ќе се заангажирале повеќе да најдат едно парче. СОЧЕН ПЉУК!
Каде го бараше ? Во T-Mobile го нема? Од таму го зема еден другар пред 2 недели.
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
momentalno post pejd ponuda od t-mobile so flex 250 telefonot e 10990 denari.
intersno
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
momentalno post pejd ponuda od t-mobile so flex 250 telefonot e 10990 denari.
intersno
Аман бе многу го намалиле, aко добро се сеќавам пред неколку дена кога го гледав на Т-Мобиле на Flex 1000 мислам дека беше толку...Инаку телефонов е закон, го имам расчепкано пред неколку дена и стварно се зачудив од сите функции и можности кои ги прижи овој телефон. Сега летово ќе зимам нов телефон и тоа ќе биде или оваа нокиа или iphone.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom