No pants day

Член од
3 мај 2019
Мислења
16.952
Поени од реакции
8.882

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
11.132
Поени од реакции
19.878
abe ova 20 god + se slucuva ama fino vaka sto sega si go primetila...

ok si e, malku razonoda za masite....
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.952
Поени од реакции
8.882
abe ova 20 god + se slucuva ama fino vaka sto sega si go primetila...

ok si e, malku razonoda za masite....
Навистина не сум го сретнала нигде...не е битно, може да се искоментира настанот.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
11.132
Поени од реакции
19.878
Навистина не сум го сретнала нигде...не е битно, може да се искоментира настанот.
iljadnici luge go pravat u sekoj pogolem grad na zapad... obicno e u maj ovde. da ima i makedonci sto ucestvuvaat ovde. interesno e onaka da gi vidis koleskite i kolegite u drugo izdanie... e sega ova si e onaka labavo, da vidis kako se slavi bozik ovde i kakvi proslavi ima...:icon_mrgr:
 

Флеш

Демодератор
Член од
23 март 2009
Мислења
10.183
Поени од реакции
10.342

Дебилна работа :pos:
Има ли некој кајганџија кој би излегол од дома само по гаки на овој ден????
Каде отиде светов:facepalm:
Ристе Бомбата у 22 по боксерки и бањарка ми слегуваше у Капиштец вака :LOL: :LOL: :LOL:
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.886
Поени од реакции
1.373
Се фино денот, само треба повеќе лут ајвар да јадат.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.952
Поени од реакции
8.882

velesizam

Гостин
Член од
28 јуни 2022
Мислења
1.496
Поени од реакции
5.580
Jas vikam tetkava slika bez gakjichki objavila ona se objasnuva...
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
720
Поени од реакции
1.124
Па нели им е ладно со гол газ да шетаат...ајјј. па кога ке се испотат меѓу нозе или ако им се направат флеки на гаките...хаххахахахах...напред жолто, позади кафеаво....:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..забегана работа.
ne e ladno ima u po mollovite klima uredi na solarno, toplo duvat na krofnata.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.264
Поени од реакции
32.156
11no-pants-lead2.jpg

46-193260131.jpg Screenshot-2020-01-08-at-7.31.15-AM.png

... а бе нешто паметно да дојде од САД и УК, вака ги знаеме ретардираните предлози и дебилните празници, не мора веќе да се докажуваат колку им сече тоа празната тиква.

Improv-Everywhere-NYC-No-Pants-Subway-Ride-Untapped-Cities.jpg No-pants-day-4.jpg no-pants-subway-ride-2017.jpg screen-shot-2016-01-09-at-11-16-53-am.jpg 5bad3f2e1f000039012296b6.jpeg

...почнале седум шљакнати чисто од заебанција да идат по гаќи и сите тоа да го прифатат како „Ден без панталони“ поточно по гаќи, не знам колку тоа еволуирале младите со тоа мозокот да резонираат што е добро, а што не е нормално.

no-pants-subway-ride-th.jpg

... во тој контекс, би било „Ин“ и уште поприфатлив ден, па можеби ќе го прогласат за празник дент т.н. „Blow Day“ да некое друшто измисли „Ден на пушењето, ама не на цигари„.

No-Trousers-On-The-Tube-Day.jpg

... и така по улици застанати машки женски испомешано да „дуваат“ и прославуваат „Денот на пушењето“ „Blow Day“ , ама не на штетните цигари,

507b679b59ecf42adb8bc87393870b0014dc2c71ed23b2e1d4e4e6e3e5213869.jpg

сите задоволни и пресреќни, а Левински ќе побара дел од изумот! :facepalm:

collage_maker-09-jan-2023-12.14-pm-one_one.jpg no-pants-subway-ride-2014-10.jpg
pantsless-05.jpg 1_GettyImages-902253876.jpg
159418709.jpg

:Кезец: :brlav:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom