No pants day

Член од
13 јануари 2023
Мислења
42
Поени од реакции
80
iljadnici luge go pravat u sekoj pogolem grad na zapad... obicno e u maj ovde. da ima i makedonci sto ucestvuvaat ovde. interesno e onaka da gi vidis koleskite i kolegite u drugo izdanie... e sega ova si e onaka labavo, da vidis kako se slavi bozik ovde i kakvi proslavi ima...:icon_mrgr:
А ако ми се надрви курот погрешка пред колешките?
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.684
Поени од реакции
8.655
never refuse an invitation
Never resist the unfamiliar
Never fail to be polite
and never outstay your welcome
Just keep your mind open and suck in the experience
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.028
Поени од реакции
35.525
s-l1600.jpg s-l400.jpg

... не мора да биде „посебен ден без панталони“ кај нас, барем што се „тиче“ некои женски на улица малтене се без панталони и тоа секој ден, тоа хулахопките тенки тенки, демек хеланки биле, исто како по гаќи да се излезени, незгодно ми е да фотнам такво дупе одпозади на улица да го доловам коментаров!

12.jpg
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.734
Поени од реакции
1.488
Нешто позитивно да прават? Шетале по гаќи и голема работа кој знае што направија
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.028
Поени од реакции
36.212
Па нели им е ладно со гол газ да шетаат...ајјј. па кога ке се испотат меѓу нозе или ако им се направат флеки на гаките...хаххахахахах...напред жолто, позади кафеаво....:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..забегана работа.
Па пред тоа се мијат бе тето хехехехеее, не сме веќе 1984та па само сабота да е за капење.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.028
Поени од реакции
35.525
Pred sto be bate se mijat?
... срцка, дојди на гинекологија да видиш што инфекции вријат кај овие„танга женски“од што „се мијат“ неколку пати во тек на денот, тие газот не знаат правилно да го бришат, пола од нив везден со реинфекција од незнаење на газот да го бришат само ги едуцираме, џабе, тоа Ешерихија коли рокен рол игра од анус до уретра, а да не ти пишам како некои од нив, малтене сите, секој ден седнуваат од едно таквоо на следно онаквоо и од тоа „сексуални“ инфекции ни кило сапун не ги спасува! :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.917
Поени од реакции
9.672
... срцка, дојди на гинекологија да видиш што инфекции вријат кај овие„танга женски“од што „се мијат“ неколку пати во тек на денот, тие газот не знаат правилно да го бришат, пола од нив везден со реинфекција од незнаење на газот да го бришат само ги едуцираме, џабе, тоа Ешерихија коли рокен рол игра од анус до уретра, а да не ти пишам како некои од нив, малтене сите, секој ден седнуваат од едно таквоо на следно онаквоо и од тоа „сексуални“ инфекции ни кило сапун не ги спасува! :D
Знам бе душичко, затоа и реков...после 8 часа на работа и со парчиња од тоалетна хартија во задникот ќе шетаат :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom