Music Idol 3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.764
Поени од реакции
18.330
Доколку се изостават националните чувства, Преслава ги поседува сите особини да биде Идол
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
Доколку се изостават националните чувства, Преслава ги поседува сите особини да биде Идол
Уоу каков език. С таа муцка леб јадете бре момци. Ова е тема за музика:nenene:
 
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
Бојан, Маги, Александар ...
на крајот се знај како секогаш :pos2:
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
Бојан, Маги, Александар ...
на крајот се знај како секогаш :pos2:
Александар е момче на Марија. Ного добар певач, ама за рок и метал. Дека требува да се вреска. Другите стилове не му одат. Гласот му не е флексабилен како Боjн пример. Бојан за мене е фаворит. Друга бира, друга класа. Накраиот ке бидат Бојан, Маги, Преслава и Александар. По простата причина дека и бугарите гласат за македонците. Ама за идол не сум сигурен како ке се гласи. Ас ке гласам за Бојан или маги. Кои ке се покаже наи добро на финалето.
А и така са одбрани кандидатите за да може накраиот да има македонец. Инако ако испаднеха како Дарко немаше да има интерес во МК, ова значи по малко SMS-и, по малко пари во телевизиа, мобилни оператори и шоу.
Ова си е само мое мислене. Не знам, може и да не сам во право.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Ако ви финале се Бојан и Маги, ќе бидам за МАГИ, али ако се Маги и Александар, секако за Александар. Музиката нема граници, универзална е
 
Член од
29 март 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
daj kazeto koj kogo go ima pogaleno.so pravat vo sobite 3 meseci????????????
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
:pos2::pos2: Погалено:?
Па може за тоа да се продискутира, за љубовните афери на музичките идоли.
Како што вчера дознавме, Бојан си спие во собата со Соња, а и Александар си носел девојки. Која би можела да биде таа на Александар? Некоја од кандидатките или некоја Бугарка?
Јас мислам дека Маги одговара за Александар
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.377
Поени од реакции
46.759
Јас мислам дека Маги одговара за Александар
мене еден другар ми кажа дека Александар на Маги и ја вади маста катаден :)
другаров е несуден новинар на Свет и Скандал :icon_lol: така да мене верно ми е ова
 
Член од
29 март 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
ama kazaa i deka Aleksandar spiel vo sobata na Sanja Nikolic i toa megu taa i ne znam koja druga na sredina.Ami so prat cela ve4er????? odgovor-sigurno vezat gobleni
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
мене еден другар ми кажа дека Александар на Маги и ја вади маста катаден :)
другаров е несуден новинар на Свет и Скандал :icon_lol: така да мене верно ми е ова
АБе јас го видов на една забава тука во Софија Александар ама па не ми текна да го прашам требаше која ја кој од шоуто. Јас мислам дека Маги ја ебава, пошто и неа ја видов со него. Кузнај како се ебава та Маги еј, коските ќе му ги искрши.
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
АБе јас го видов на една забава тука во Софија Александар ама па не ми текна да го прашам требаше која ја кој од шоуто. Јас мислам дека Маги ја ебава, пошто и неа ја видов со него. Кузнај како се ебава та Маги еј, коските ќе му ги искрши.
Млади са нека се ***** . Нема лошо.:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom