MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
abre neke se izmaciv :(
Uninstall so Revo Uninstaler притоа избери ја последната опција избриши ги регистрите и сите други ствари и пробај пак ако не унинстал на месинџерот на ист начин тогаш мора да бива:smir:
 
Член од
10 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0
Uninstall so Revo Uninstaler притоа избери ја последната опција избриши ги регистрите и сите други ствари и пробај пак ако не унинстал на месинџерот на ист начин тогаш мора да бива:smir:
nekeeeeeeeeeeeeeeeeeee :nerv::nerv::nerv: nekoja druga programa so istive opcii? :toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Член од
10 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Член од
10 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0
Не треба страната да ти ја отвори, туку директ да почне да се симнува фајлот. Еве ти директен линк од сајтот

И научи да цитираш други мислења на форумов :smir:
abe razbiram, go imam od ovde simnato i otkako ke se instalira vika: "the application failed to initalize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application." i posle vika: "it seems that messenger discovery is failing to load properly. Do you want to keep waiting anyway?" i yes i no i tolku:toe:
 
Член од
14 мај 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
Го избришав месинџеров ама уште се палеше а го немаше у програмс и го ибришав директно со фајловите и сеа инсталирам нов и па го наоѓа а избришан е. Како да го средим?
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Го избришав месинџеров ама уште се палеше а го немаше у програмс и го ибришав директно со фајловите и сеа инсталирам нов и па го наоѓа а избришан е. Како да го средим?
Избриши го со

Absolute Uninstaller
Final Uninstaller
или Revo Uninstaller
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Го избришав месинџеров ама уште се палеше а го немаше у програмс и го ибришав директно со фајловите и сеа инсталирам нов и па го наоѓа а избришан е. Како да го средим?
Ептен си заебал така ли се брише:tapp:

Избриши го со



или Revo Uninstaller
Џабе му е сега требало предтоа:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom