MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јануари 2009
Мислења
51
Поени од реакции
1
Ај некако го анинсталирав скроз. По пробата да се уклучам ми се јавува следново:
i mene mi kazuva isto brat, mi gi menuva errorite..sto e problem?a so mojot pc bev na dr internet konektiran rabotese, sega so mojov ne..:S

Ај некако го анинсталирав скроз. По пробата да се уклучам ми се јавува следново:
jas go srediv, problemot bese Internet Explorerot koj mi rabotel offline, go napraviv online pa sega raboti:) Poz
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ај подобјасни како го среди проблемот со Интернет Експлорерот?
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
Уклучуваш Internet Explorer стискаш File, таму некаде доле, ако ти е штиклирано Work Offline, треба да го од-штиклираш :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Ej може неkој да ми kаже зошто кога ми дават камера да гледам , не се оклучувам ? едноставно пише само Loading.. Хелп?:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
??Што е тоа ман ??или сакаш да кажеш "man" на англиски .. ? И која понова верзија ? На мсн ?? на мсн ми е Windows Live Messenger.:toe:
Не, тој мислеше за понова верзија на winamp...

Имаш WLM, ама има различни верзии, 8.0, 8.1, 8.5, 9.0 итн. Кај мене вака правеше една постара верзија (не се сеќавам точно). Еве ти линк, симни го овој месенџер па пробај. Инаку може да е и до интернетот, па да се појавува само лоадинг и/или да сецка сликата...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Не, тој мислеше за понова верзија на winamp...

Имаш WLM, ама има различни верзии, 8.0, 8.1, 8.5, 9.0 итн. Кај мене вака правеше една постара верзија (не се сеќавам точно). Еве ти линк, симни го овој месенџер па пробај. Инаку може да е и до интернетот, па да се појавува само лоадинг и/или да сецка сликата...
Мислиш на овој мсн ?? Овој и го имав.. и го делете, и тој што ми даде линк пак го слегнам и пак не бива.. друго чааре??:helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Верзијата на месенџер ти е 8.1. Таа верзија не ја поддржува камерата. Слегни си и инсталирај 8.5 верзија или 9.0. ке ти прифака камера.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ако имате и двајцата иста верзија ке се гледате ако не нема така мислам оти е:toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ако имате и двајцата иста верзија ке се гледате ако не нема така мислам оти е:toe:
Грешка си. Јас се имам гледано со контакти што користат 8.5 или оваа најновата, 9.0 верзија
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако имате и двајцата иста верзија ке се гледате ако не нема така мислам оти е:toe:
Нема врска. Баш преги пробаааме со камера така. Јас имам 8.5,другар ми има 9.0 и баш сакаах да пробам дали бива и бива се гледе. Нема врска дали имате иста верзија.
Работата е у тва шо тај шо има Messenger Version 8.1 неможе да гледе и пуште камера. затава 8.5 Rulz :)
 
Член од
10 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0
zaso ovoa messenger discovery ne mi raboti? go instalirav se i ne fukncionira ni 2ka ni neso live msn discovery, ne se uklucuva, nisto :vozbud: a bas bese cool da si gleas koj ti go otvara prozorecot i kradcite na emocii bea zabraneti :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom