Modern Family

Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Manny, why you freeze the Colombians.

:pos::pos::pos::pos::pos::pos:


вриштев цела епизода, од лудаците Данфи кога Алекс му дојди целата нервозна во куќата, до Глорија кога се облече во сиромашна девојка па кога се преоблече за 2 сек, моментот со блогот на Хејли па кога сите се глупираа пред камерата како мрднати!

Кам не можам да го трпам, многу лошо направија со нив, ептен стереотипи до немај каде :rolleyes:
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
11
Поени од реакции
6
Предобра и смешна . Ми се допаѓа тоа што има геј капл иако сум ја препорачала на пријатели и не сакале да ја гледаат токму поради тоа
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Последната епизода е интересна и иновативно направена (y)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
ставајте клипови ако има интересно нешто од Фил, не гледам веќе..
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Нема да зборувам многу но само сакам да кажам дека денеска човечштвото ги изгуби едни од најдобрите цицки во светот

January 281998 -13 august 2015

за 17 години поседуваше нуклеарки под маицата сега се е готово....нека почиват во мир

1 минутно молчење ве молам
'Modern Family' actress Ariel Winter opens up on decision to have breast reduction surgery






 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.156
Стигнав некаде до пола трета сезона и уште не сфатив во кој град се одвива дејствието :D
Знае некој?
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Почнав да ја гледам серијава пред некој месец и до 4-та сезона сум сега. Закон си е серијата, до сега не ми била ни една епизода ни близу досадна. Има закон моменти и често се смеам на глас што за мене е реткост коа гледам нешто.
Омилен пар Кам и Мичел. Глумецот на Кам предобро глуми педер, и во мои очи тоа стана уште поубедливо кога прочитав дека уствари во реален живот он си е стрејт :)
Мичел е геј и во реалноста. Ха. Замислете како му е на Кам на сцена коа треба да глумат да se гушкаат нешто а потајно знаеш дека овој стварно е педер :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom