McDonald's и случувањата со McDonald's во Македонија

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Порано ретко јадев во Mc, но во последниве 2,3 години наназад ич.
Прва причина заради која не јадам, е тоа што се отрув од храната, два пати.
Зејтинот во кој се пржат компирите, си стои со денови, така што и наредните денови компирите се пржат во стариот гнасен зејтин.
Хамбургерченценценцата им се за никаде.Не најадуваат,а и ми се згади да ги пробам откако сестра ми, ми кажа една гнасна работа, кога таа била таму со другарките.
Mc' Donalds sucks, indeed.
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Прееска јадев...
И пази молим ти се..
Чекам на ред за да нарачам и една жена пред мене си нарачува и ме извади од такт.. и послем тоа прашува овој кој е на ред и ја викам ЈАС сум и овој ми вика госпоѓата е на ред.. :nesvest::nesvest::nesvest::nesvest: И се изнервирав и отидов на друга каса..
И више НИКАД нема да купам од таму !!!
Леле доста..не ме потсеќај..500 саати те чекав!
Знаев дека требаше во центар да одиме..
Он:Баш ми се допаѓаат оброците али компирчињата :vozbud:
Мајка ми дома прави исти такви :pipi:
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Леле доста..не ме потсеќај..500 саати те чекав!
Знаев дека требаше во центар да одиме..
Он:Баш ми се допаѓаат оброците али компирчињата :vozbud:
Мајка ми дома прави исти такви :pipi:
Хахахахаха ќути..
Затоа нареден пат идеме у центар...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
ништо не јадам од таму..тоа хамбургерот е помал од мобилен телефон тоа шо е у натреа ако може да се нарече плскавица има многу чуден мирис истото важ и за кечапот :pov::pov:
 

Borce Kolca

перендиче
Член од
25 мај 2009
Мислења
90
Поени од реакции
1
во мекдоналс јадам хамбургер ама малце е мал ама нема везе
 
С

Спенсер

Гостин
ништо не јадам од таму..тоа хамбургерот е помал од мобилен телефон тоа шо е у натреа ако може да се нарече плскавица има многу чуден мирис истото важ и за кечапот :pov::pov:
во мекдоналс јадам хамбургер ама малце е мал ама нема везе
за двајцата> појдете до 7мица...да видите хамбургер шо се вика..120 ден али вреди...

иначе мекдоналдс...мали се многу бе...али па има простор кај да седнеш ова она...
 

Borce Kolca

перендиче
Член од
25 мај 2009
Мислења
90
Поени од реакции
1
ке појдам бе ке го пробам и тоа чудо
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
33
Поени од реакции
3
MC Donalds се најдобри,а највеќе од таму сакам чицбургер
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
261
Поени од реакции
28
Прееска јадев...
И пази молим ти се..
Чекам на ред за да нарачам и една жена пред мене си нарачува и ме извади од такт.. и послем тоа прашува овој кој е на ред и ја викам ЈАС сум и овој ми вика госпоѓата е на ред.. :nesvest::nesvest::nesvest::nesvest: И се изнервирав и отидов на друга каса..
И више НИКАД нема да купам од таму !!!


Дај Мариа молимте не ги лажи децата, вчера пак беше у мц и збор не кажа.. :pos2:

А иначе сега им е сезона и нема смисла да имаат толку малку вработени, бидејќи додека чекаш на ред ти се одјадува... [зборам за Мекдоналдс во Аеродром].
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Дај Мариа молимте не ги лажи децата, вчера пак беше у мц и збор не кажа.. :pos2:

А иначе сега им е сезона и нема смисла да имаат толку малку вработени, бидејќи додека чекаш на ред ти се одјадува... [зборам за Мекдоналдс во Аеродром].
Ццц мора да ме издаваш.. па забораив на тоа шо се десило. :smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Абе ок е се =) АМа дефинитивно им требаат повеќе вработени ... Не иде покрај Мкдрајв/фул хаус народ внатре да ти работат 2 каси на кои служат 2ца +идат до мкдрајв .... Ке ти се одјаде дур дојдеш на ред а + има мангупи што мислат ако земат пред тебе господ во гаќи го виделе ....

Кога јадам од Мц без 2-3 оброка не сум зашто шала на страна .... НЕ НАЈАДУВААТ ... Разликата меѓу Мкдоналдс во Македонија и Мкдоналдс во светот е ОГРОМНА ....
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
не ми се убави...ти требаат 5 сендвичи за да се најадиш...
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
najubaviot mc donalds restorant vo nashava okolina(gcka,srbija,bugarija,turcija) se naogja vo tetovo. ako ne veruvate pojdete pa ke vidite.
enterierot e mnogu moderen i ubav a i dvorceto e malo i dobro stokmeno.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Мааа јоок бе.Едино некој да части за роденден ондак идам али вака не.Џабе ќе арчам пари кога не ме најадува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom