McDonald's и случувањата со McDonald's во Македонија

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ретко јадем Мекдоналдс. Ептен некад мајка ми кога се враќа од работа успут да ми земе. За вкусно, вкусно е ама после документарецот Supersize me не јадем многу :D
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524

Оваков ми е повкусен иначе порано од Мкдоналд мајка ми 3 пати неделно ни купуваше мене и на сестра ми да лапаме хамбургери по 5 си делевме:vozbud: која 2 која 3 и помфрити вкуснички се:pipi:
 

BoB The Butcher

Unchachable
Член од
2 ноември 2008
Мислења
0
Поени од реакции
4
Да не се фалим ама до сеа немам јадено xD :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
217
Поени од реакции
13
Porano kao ,,kopilj" sekoja nedela idev po 2-3 pati sea epten retko iako e vkusno odbegavam fast food...
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Убаво е само што не ме најадува и поретко јадам fast food...
:salut:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Мене ми се одвратни родителите кои при здрава свест си ги трујат децата во МекДоналдс.
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Јадам да се каже измегу нешто.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
ма не го ставам тоа у уста многу ми е гадно све од McDonalds oсвен сладоледот тоа им вреди
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
McDonalds spored mene e glupost..ic ne mi e vkusna hranata...mozebi samo sladoledot,inace pleskavicite ne gi pravat od crvi,mislam deka gi pravat od soja:toe:kolku sto imam slusnato...ama vo sekoj slucaj mene taa hrana ne mi se dopaga:helou:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Само заради името опстојува. Пред 2-3 дена бев во Скопје, шеткавме и запнаа да јадеме таму, не ми се одеше ама несакав да им кршам ќеф на другарките. Чекавме пола саат за 2 чикенбургери и 2 хамбургери, кока-колата не беше баш кока-кола. Фино си плативме за едно сокче и сендвиче колку колаче Ноблице по 180 ден и гладни заминавме во 7мица...
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.027
Не знам како не ја сакате плескавицата од говедско со се рогови, копита и изнутрици? :icon_lol: Риспект за Мек Доналдс како и да е...
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Кога бев во Охрид на одмор баш отидовме со другарките да купиме тостови. Чекавме многу време а кога ни ги донесоа не беа нешто посебни а многу мали. За тие пари можеш поубави да си купиш.
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Прееска јадев...
И пази молим ти се..
Чекам на ред за да нарачам и една жена пред мене си нарачува и ме извади од такт.. и послем тоа прашува овој кој е на ред и ја викам ЈАС сум и овој ми вика госпоѓата е на ред.. :nesvest::nesvest::nesvest::nesvest: И се изнервирав и отидов на друга каса..
И више НИКАД нема да купам од таму !!!
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Хамбургерот е премал ама душа давам за компирчињата. Нешто прекрасно се:)


Овие минијатуриве не да не вредат за 70-100 денари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom