Mage или Warlock?

Член од
16 септември 2010
Мислења
39
Поени од реакции
2
јас би играл маге појке знам да го играм лоцк неам играно никојпат до сеа :) и мислам магеот е подобар од ворлок :)
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Ги имам играно и 2-те класи и 2-те класи се предобри...
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.660
Destro lock тие како fire mage on crack дефинитивно мн јака класа за играње и сега на 4.3 aff ке си ја врати старата слава ohhh yeaah :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom