Mafia.mk - БЕЗ ЛИНКОВИ!

M

marko 1996

Гостин
Се мислам дали тенк да купам :nesum: А иначе може Кгн нема везе :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Мене само кога работам ми се подобрува, и многу споро иде.
не на тебе, на сите :) не се зима ранк со крадење коли :)
комшо, кажи шо цака праиш? :)
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Озбилно комши, крадам коли, од тоа ми дава највеќе пари, на секои 7 мин зимам по 40к, после тоа во злосторства (со камион шо има на сликата) и чат пат работам како ѕидар :icon_lol:
 
M

marko 1996

Гостин
Озбилно комши, крадам коли, од тоа ми дава највеќе пари, на секои 7 мин зимам по 40к, после тоа во злосторства (со камион шо има на сликата) и чат пат работам како ѕидар :icon_lol:
и по 1% ти дава или повеќе ?
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
bama не ме напаѓај бе :kesa:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
и по 1% ти дава или повеќе ?
Зависи, обично по 1% дава, а се дешава и да не ми даде, ама на наредното па ќе ми даде 2% :toe:

Него сеа, изгледа финално име е „KGN“... ако е така, ондак само кажете дали да е на кирилица или латиница и правиме фамилија. :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
bama не ме напаѓај бе :kesa:

извини пеер ццц

Зависи, обично по 1% дава, а се дешава и да не ми даде, ама на наредното па ќе ми даде 2% :toe:

Него сеа, изгледа финално име е „KGN“... ако е така, ондак само кажете дали да е на кирилица или латиница и правиме фамилија. :)

латиница по добро стои
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Не е мафијашко име КГН ама невермајнд твое право и подобро Кирилица да биде, македонско е :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.599
Поени од реакции
52.431
Одам членство, пишувам KGN, стискам Готово, ми вика не е пронајдена таква фамилија, и горе ми се појавува тоа за извршена мисија, и ми даде моќ. :pos2:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Одам членство, пишувам KGN, стискам Готово, ми вика не е пронајдена таква фамилија, и горе ми се појавува тоа за извршена мисија, и ми даде моќ. :pos2:

хахах да да и на мене
 

Kajgana Shop

На врв Bottom