Lugje Vo Crno

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Stojat dvajca luge ,poznajnici pominuva tret poznajnik dodeka dvajcava pravat razgovor na ulica ,vo kafik uste polosa varijanta ako se sednati edniot se vika kiro drugiot spiro prolaznikot veli zdravo kiro-KAKO SE OSEKA SPIRO onaka nepozdraven,koj e nekulturniot ,mu podava raka na kiro kako si kiro zdravo a KIRO I SPIRO sedat zaedno na kafe koj e SPIRO I KOJ E KULTUREN I VASPITAN ?? minuvacot a kako se oseka spiro ?? :)
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
мислам дека треба да се екипираме, па после да му го зададеме последниот удар на зоки и бијонс или како и да се вика веќе
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
ќе видиме тоа со калимеро, плус кој ќе прејде од наша, пошто само двајца сме послаби сепак
Sho mislish da naprajme tema The Roast Of.... edna nedela eden da e roustuvan, nema pravo da vrati, posledniot den on gi roustuva site... po urnekot na comedy central?



?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
Sho mislish da naprajme tema The Roast Of.... edna nedela eden da e roustuvan, nema pravo da vrati, posledniot den on gi roustuva site... po urnekot na comedy central?



?
не знам, ме загрижува твоето ментално здравје, пошто кога те роустна хоуп тебе и буда ви требаше 2-3 дена да дојдете при себе.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
не знам, ме загрижува твоето ментално здравје, пошто кога те роустна хоуп тебе и буда ви требаше 2-3 дена да дојдете при себе.
kje ja viknesh nea so tebe, kalimero... mozda i Anon, Berik.... aj be sho... ako se otepam nema vekje na forum da me ima...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.647
...ја па мислев нешто да се собираме на скара, штом меркиве попуштија, па и времето попушти (жими такво задутре снег ќе врне)!

hot-girl-bbq-052718-5.jpg
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.647
...рончич гласаше за мојата печурка :backa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom