Lugje Vo Crno

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.870
Легендарната тема. На новите шо не се запознаени со неа им препорачувам да почнат од првото мислење до овде.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.327
Vazi ,ama ne mu kazvaj na @Хоуп , ete neka bidi nasa mala tajna.
Pomegju mene i tebe, mislam deka cupeto skroz ima prolupano. Ama ona skroz.Zatoa i ja ignorirav, ic ne mi deluva stabilno, ke i recis nesto, kojznaj so ke i zbrci i ke napravi nekoja glupost, na dusa ke treba da ja nosam. Ete kazi mi dosega kolku pati imas zabelezano moderator sam da si gi brise soopstvenite postovi od ko ke sfati kolku se izglupirala vo niv i nalet to i kazneni ke ti sibni, ko ti da si kriv oti ta se izglupirala vo obid da se napravi interesna. Jas tolku vreme sum tuka i ova prv pat go gledam. Ti imas zabelezano takvo nesto dosega ?
Aaa finta e toa, sofisticirana... planirala da go izbrishe ushte pred da go napishe ... pa cim se uverila deka si procital.. puffff nema dokazi.

Vlade znaesh deka ona te lajka i toa sho ti ne se davash te pravi ushte po pozelen... zamisli odma da padneshe na prva.... pa posle vo zivotot kje si misleshe celo vreme da ne te magjepsa tolku lesno sekoja so koja kje se razminesh.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.440
Поени од реакции
9.348
Ме игнорирал а барал тема од 74та да пише за мене. Ах бе Владе... Џабе, не сум заинтересирана сепак.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.440
Поени од реакции
9.348
So barav od 74ta za tebe? :cautious:
Искрено не си ми веќе интересен. Додека беше забавно беше. Сега не е веќе забавно, почна со навреди, се напна ептен и тоа е, ете ја Дена некоја барај има жени други, мада тешко дека ќе ме преболиш.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204
Искрено не си ми веќе интересен. Додека беше забавно беше. Сега не е веќе забавно, почна со навреди, се напна ептен и тоа е, ете ја Дена некоја барај има жени други, мада тешко дека ќе ме преболиш.
Houp pak ti padna sklopkata? :cautious:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.440
Поени од реакции
9.348
Ми падна да. И жити се не ми пишувај реферати дека сум била којзнае каква, па ако си копал за приватен живот и тоа да го раскажуваш тука, па иронии нешто глупости да го допреш дното. Нема потреба, да се разделиме како цивилизирани луѓе, без судови и трошоци.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.889
Поени од реакции
7.268
Легендарната тема. На новите шо не се запознаени со неа им препорачувам да почнат од првото мислење до овде.
Не заборавај да кажеш дека ти и уште неколку топчести верници се отепавте од плачење по модератори да се банираат членови и да се затвори темата. Ко вистински комунисти и снегулки (y)
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.327
Не заборавај да кажеш дека ти и уште неколку топчести верници се отепавте од плачење по модератори да се банираат членови и да се затвори темата. Ко вистински комунисти и снегулки (y)
Ama bafrich mora da priznaeme deka ovaj ron i taj za koj pravish muabet ne se istite licnosti vekje.... ja sum mnogu gord sho postignavme. E sega malku nakaj islam zabega ama visokot kje se vrati, jak zalet mu dadovme izgleda.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.870
Не заборавај да кажеш дека ти и уште неколку топчести верници се отепавте од плачење по модератори да се банираат членови и да се затвори темата. Ко вистински комунисти и снегулки (y)
па моравме да го банираме Зоки пошто он сакаше култ да формира на форумот. Хоуп добро го опиша тогаш, Чарлс Менсон од Алиекспрес.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.889
Поени од реакции
7.268
Ama bafrich mora da priznaeme deka ovaj ron i taj za koj pravish muabet ne se istite licnosti vekje.... ja sum mnogu gord sho postignavme. E sega malku nakaj islam zabega ama visokot kje se vrati, jak zalet mu dadovme izgleda.
Согласен дека не е истиот и дека е многу подобрена верзија од претходната, само по што заклучи дека е повеќе накај ислам, а не накај комунизам?
Автоматски споено мислење:

па моравме да го банираме Зоки пошто он сакаше култ да формира на форумот.
За само вашиот ковид култ да си постои....
Комуниста си во душа, џабе се криеш.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.327
Согласен дека не е истиот и дека е многу подобрена верзија од претходната, само по што заклучи дека е повеќе накај ислам, а не накај комунизам?
Автоматски споено мислење:



За само вашиот ковид култ да си постои....
Комуниста си во душа, џабе се криеш.
Ma veze nema od komunizam ovaj sega, go chuka na Endru Tejt i ceka nekoj nevesta doma da mu donese so tradicionalni vrednosti i pomalo aj kju od negovoto. I bez fakultet. Ali faza e sega toa.. ide u ekstremot na drugata strana... pa poleka kje se izbalansira.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.889
Поени од реакции
7.268
ceka nekoj nevesta doma da mu donese so tradicionalni vrednosti i pomalo aj kju od negovoto.
По ова може и Јапанац сака да е, оти кај нив има доста што до 30г не допреле голо женско тело. :toe:

Туку, колку што успеав да прочитам, сеуште постои хемија меѓу тебе и Владе, може затоа Рон е љубоморен.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.327
По ова може и Јапанац сака да е, оти кај нив има доста што до 30г не допреле голо женско тело. :toe:

Туку, колку што успеав да прочитам, сеуште постои хемија меѓу тебе и Владе, може затоа Рон е љубоморен.
Po malku e ljubomoren, se osekja toa. Sakav da gi spojam so Darling, ron ja odbi. Epten kje mi bide kjef zenicka da mu najdam. Ne znam... go osecam kako svoe dete.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.889
Поени од реакции
7.268
Po malku e ljubomoren, se osekja toa. Sakav da gi spojam so Darling, ron ja odbi. Epten kje mi bide kjef zenicka da mu najdam. Ne znam... go osecam kako svoe dete.
Каде па ти на црвено... Дарлинг е по религијата, Рон ти е комуниста. Дарлинг е против јадење месо, Рон си крка сланинче. Љубовта не познава граници, ама треба јака хемија да се погоди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom