Lugje Vo Crno

Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
требаше да знам, и ја ќе им фркнев некоја пријава на троловиве
Зашто бре ронче си толку љубоморен? Зашто пак ножеви вадиш?
Зар уште не сфффати дека се беше за тебе... да научиш подобро да тролаш... ко праааво мушко?

Те сакаме :love:

:coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Зашто бре ронче си толку љубоморен? Зашто пак ножеви вадиш?
Зар уште не сфффати дека се беше за тебе... да научиш подобро да тролаш... ко праааво мушко?

Те сакаме :love:

:coffee:
Брате...кај им е духот на луѓево се чудам. Да се нема осет за лојалност, чест, другарство. Па со змија ќе се видиш два три пати и другарка ќе ти стане, ова е несфатливо....
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Брате...кај им е духот на луѓево се чудам. Да се нема осет за лојалност, чест, другарство. Па со змија ќе се видиш два три пати и другарка ќе ти стане, ова е несфатливо....
Во случајот на Рон е покомплексен проблемот.... он седи на компјутер и програмора цел ден... газдата го шиба... и он себе не се сака баш многу.... он за природа животни појма нема... и полека почнал да живее у еден виртуелен замислен свет каде шо мисли дека е јак... бар тука.... и он стварно не сффаќа дека самиот е трол.... а кога некој него го трола - он плаче.... ти текнува порано ни ги пријавуваше он мислењата у темава..... тате татеее овој ми кажа дека имам големи ушииии... душичка...

И ова сега ќе го пријави... ајде ронче...

:coffee:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Во случајот на Рон е покомплексен проблемот.... он седи на компјутер и програмора цел ден... газдата го шиба... и он себе не се сака баш многу.... он за природа животни појма нема... и полека почнал да живее у еден виртуелен замислен свет каде шо мисли дека е јак... бар тука.... и он стварно не сффаќа дека самиот е трол.... а кога некој него го трола - он плаче.... ти текнува порано ни ги пријавуваше он мислењата у темава..... тате татеее овој ми кажа дека имам големи ушииии... душичка...

И ова сега ќе го пријави... ајде ронче...

:coffee:
Ja мислев се подоправил малку....он со тие детски муабети пак. :facepalm:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Во случајот на Рон е покомплексен проблемот.... он седи на компјутер и програмора цел ден... газдата го шиба... и он себе не се сака баш многу.... он за природа животни појма нема... и полека почнал да живее у еден виртуелен замислен свет каде шо мисли дека е јак... бар тука.... и он стварно не сффаќа дека самиот е трол.... а кога некој него го трола - он плаче.... ти текнува порано ни ги пријавуваше он мислењата у темава..... тате татеее овој ми кажа дека имам големи ушииии... душичка...

И ова сега ќе го пријави... ајде ронче...

:coffee:
многу ниски удари зоки, поготово тоа за природата и животните ме погоди
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Ja мислев се подоправил малку....он со тие детски муабети пак. :facepalm:
Ма јок.... години се потребни... рано е....

многу ниски удари зоки, поготово тоа за природата и животните ме погоди
Така ќе ојачаш.... ќе ти помогне многу у животу.... :love:

:coffee:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
neznam sto e fintava vo temava ama pred dve decenii imashe darkeri se oblekuvaa vo crno so dortmartinki :toe:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Ма јок.... години се потребни... рано е....


Така ќе ојачаш.... ќе ти помогне многу у животу.... :love:

:coffee:
ти Зоки еволуираше, како гасеница во пеперутка кога се мени, од веган, па спиритуалец па сега у фаза на фотограф, наредно филмски гуру :pos:
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
ти Зоки еволуираше, како гасеница во пеперутка кога се мени, од веган, па спиритуалец па сега у фаза на фотограф, наредно филмски гуру :pos:
Уште ли не научи бре ронче шо е веган а шо вегетаријанец....

Заборави и татко да наведеш.... се трудам да те воспитам... оти те сакам.... те осечам како свое дете :love:

За филм поарно да не почнувам...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Уште ли не научи бре ронче шо е веган а шо вегетаријанец....

Заборави и татко да наведеш.... се трудам да те воспитам... оти те сакам.... те осечам како свое дете :love:

За филм поарно да не почнувам...
тешко мене ти татко да си ми, некои хипик би бил сигурно, би пушел трава у парк на боб марли деј
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
тешко мене ти татко да си ми, некои хипик би бил сигурно, би пушел трава у парк на боб марли деј
неее... да си ми син... те оставам на пуст остров сам да преживееш од 4 до 6 месеца... за да пораснеш... :love:

:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom